1626910185 steam next fest 2021 dates confirmed and steam deck casts a big shadow 1280x720 1 - تاریخ Steam Next Fest 2021 تأیید شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
Valve امروز اعلام کرد که Steam Next Fest در ماه اکتبر باز خواهد گشت و مجموعه دیگری از نسخه های نمایشی بازی را ارائه می دهد که هرکسی می تواند دانلود و بازی کند. مانند رویدادهای قبلی Next Fest، این رویداد در ماه اکتبر به مدت یک هفته کامل ادامه خواهد داشت.

به طور خاص، Steam Next Fest در تاریخ 1 اکتبر در ساعت 10 صبح PDT / 1 PM EDT باز خواهد گشت و تا 7 اکتبر ادامه دارد. یک بار دیگر، Valve انتظار دارد که “صدها نسخه نمایشی بازی” در دسترس باشد، اگرچه با توجه به گذشته Next Fests، کاربران احتمالاً نسخه های نمایشی بسیار بیشتری از آنچه که می توانستند امیدوار باشند در طی یک هفته انتخاب کنند را دارند.

همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم جریان های زنده توسعه دهنده ای که به استودیوهای بازی سازی امکان می دهد بازی های آینده خود را به نمایش بگذارند و در مورد آنها با پایگاه کاربر Steam گپ بزنند. کاربران می توانند این بازی ها را به لیست خواسته های خود اضافه کنند، بنابراین حتی اگر Next Fest فقط بازی های آینده را پوشش دهد، این قابلیت لیست خواسته ها به کاربران امکان می دهد روند پیشرفت خود را پیگیری کنند و در نهایت از انتشار آنها مطلع می شوند.

1626910198 steam next fest october dates - تاریخ Steam Next Fest 2021 تأیید شد
متأسفانه، Valve هنوز نمی تواند به ما بگوید که کدام بازی ها در Steam Next Fest در دسترس است، بیشتر به این دلیل که هنوز تصمیم گیری نشده است. در همان اطلاعیه که تاریخ برگزاری Steam Next Fest را فاش کرد، Valve همچنین از توسعه دهندگان درخواست کرد که نسخه های نمایشی خود را برای آن ارسال کنند. توسعه دهندگان تا 15 آگوست فرصت دارند بازی های خود را ارسال کنند و اطلاعات بیشتر را می توانید از صفحه اعلامیه Steam Next Fest بیابید.
این بار، ما می خواهیم مراقب بازی هایی که در Steam Deck، که در ماه دسامبر وارد می شود باشیم . اگرچه Steam Deck باید هر بازی را در کتابخانه Steam شما اجرا کند، اما هیچ تردیدی وجود ندارد که برخی از بازی ها برای ماوس و صفحه کلید بیش از گیم پد های سنتی یا حتی صفحه لمسی Valve که در Steam Deck قرار داده اند، مناسب ترند. با این حساب، کسانی که Steam Deck رزرو کرده اند ممکن است تمرکز ویژه ای برای پیدا کردن نسخه های نمایشی برای بازی هایی داشته باشند که به طور یکپارچه انتقال به قسمت دستی را انجام دهند.
مایکروسافت: Halo infinite به دلیل سیستم ضد تقلب بر روی استیم دک پشتیبانی نمی شود
> > >

به نظر می رسد Steam Next Fest به ما کمک می کند تا پاییز را هیجان انگیز آغاز کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *