• 3 اردیبهشت 1403
انتقال داده ها از دستگاه های iOS به اندروید 12 آسان تر شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گوگل انتقال داده های خود را از دستگاه های اپل قدیمی برای کاربران جدید اندروید 12 آسان تر کرده است. از امروز، برنامه Switch to Android این شرکت در دستگاه iOS با همه دستگاه‌های اندروید 12 کار خواهد کرد. این نرم‌افزار که قبلاً فقط با گوشی های Pixel سازگار بود، و اگر می‌خواهید داده های دستگاه خود را از iOS به Android منتقل کنید بسیار مفید است.

هنگامی که تلفن جدید خود را در دست دارید، آن را به دستگاه قدیمی اپل خود وصل کنید. البته بهترین و سریعترین گزینه برای این کار استفاده از کابل لایتنینگ به USB-C و یا آداپتور است که متاسفانه در دسترس همه نیست و یک هزینه اضافی است.

اما می‌توانید این دو دستگاه را از طریق WiFi نیز به هم متصل کنید. پس از اتصال آنها، داده هایی را که می خواهید منتقل شوند انتخاب کنید. گزینه‌های شما شامل برنامه‌ها، مخاطبین، عکس‌ها، ویدیوها، موسیقی و پیام‌ها می شود.

MQGH2 scaled - انتقال داده ها از دستگاه های iOS به اندروید 12 آسان تر شد

در گذشته فقط امکان جابه جایی عکس ها ویدئو ها و موسیقی ها بود و اگر قصد استفاده از تنظیمات برنامه ها، پیام های نوشتاری و مخاطبین دستگاه iOS خود در گوشی اندروید جدید داشتید، این امکان وجود نداشت و باید همه چیز را از اول تنظیم میکردید. حال این مشکل برطرف شده است.

در این مرحله، نرم افزار بقیه موارد را بر عهده خواهد گرفت. زمان زمان عرضه همچین قابلیتی به نرم افزار Switch to Android کمی  جالب است زیرا واتس‌اپ اخیراً این کار را برای کاربران جدید iOS آسان‌تر کرده است تا تاریخچه چت خود را از یک تلفن اندرویدی قدیمی منتقل کنند.

شایعه: آیپد 10.5 در راه است
> > >

بدیهی است که اگر قبل از امروز به اندروید 12 تغییر جبهه داده این،این اپلیکیشن گوگل به شما کمکی نخواهد کرد، اما اگر دردسر انتقال داده‌هایتان همان چیزی است که خرید یک گوشی اندروید جدید را به تعویق انداخته است، حالا یک دلیل کمتر برای صبر دارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *