• 25 فروردین 1403
فروش بازی Resident Evil Village از 6.1 میلیون نسخه گذشت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کمپام روز گذشته اعلام کرد که فروش بازی Resident Evil Village به صورت جهانی از 6.1 میلیون نسخه گذشته است.

این خبر طی گزارشی از وضعیت اقتصادی این کمپانی، از سال مالی گذشته که روز 31 مارس 2022 به پایان رسید منتشر شده است.

بر اساس گزارش های رسمی، آخرین بازی رزیدنت اویل از زمان عرضه بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس سری اس و اکس، اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی 6.1 نسخه در سطح جهان فروش داشته است.

طی سال مالی که روز 31 مارس 2022 به پایان رسید، کپکام از فروش بازی های ویدئویی در بخش کسب و کار تولید محتوای دیجیتال، به فروش سالیانه بالای 32.6 میلیون واحد رسید، که شامل عرضه عنوان هایی جدید از سری بازی های بزرگ این کمپانی مانند Resident Evil Village و Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin می شود و همچنین این رکورد از طریق ادامه موفقیت آمیز افزایش فروش مستمری، از عناوین کاتالوگ شده این کمپانی، از طریق ترویج فروش دیجیتال میسر شده است.

نکته جالب اینکه گزارشات قبلی که در ژانویه 2022 منتشر شد، نشان میداد بازی Resident Evil Village تا 31 دسامبر 2021 حدود 5.7 میلیون نسخه فروش داشته است. این بعدین معنی است که این عنوان در سه ماه گذشته 400.000 نسخه دیگر فروش داشته است که خود یک دستاورد بسیار بزرگ است.

داستان این بازی گویای ادامه زندگی ایتان وینترز و همسرش میا وینترز است، که در ابتدای بازی مشاهده می کنیم کریس ردفیلد، که وعده پشتیبانی و محافظت از خانواده ایتان را داده بود، همسرش را به قتل میرساند و نوزاد تازه بدنیا آمده شان، رز وینترز را به همراه ایتان به عنوان زندانی با خود می برد، اما در مسیر اتفاقاتی رخ می دهد و ایتان خود را در روستایی دور افتاده در رومانی میابد و هیچ اثری از دخترش نیست.

بازگشت Perfect Dark بعد از 15 سال
> > >

این بازی به سرعت توجه بسیاری را به خود جلب کرد و با تعریف و تمجید بسیاری روبرو شد. این عنوان  از لحاظ جلوه های بصری، بازسازی حس نوستالژیک بازی های رزیدنت اویل، اتمسفری ترسناک و هیجان آور و داستانی سرگرم کننده، طی رویداد Game Award 2021 بارها نامزد جوایز مختلف در دسته بندی های متعدد شد. مگی رابرتسون نیز در ایفای نقش Lady Dimitrescu برنده جایزه بهترین اجرا شد.

در حال حاضر بازی Resident Evil Village سریع ترین فروش در تاریخچه سری بازی های اویل داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *