• 23 خرداد 1403
اینستاگرام به زودی قابلیت کپشن خودکار برای ویدئوها را عرضه خواهد کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رقابت سرسخت اینستاگرام با تیک تاک نتایج جالبی برای کاربران این شبکه اجتماعی داشته است. اینستاگرام به زودی قابلیت کپشن خودکار را برای ویدئوهای بخش فید کاربران اضافه خواهد کرد. قابلیتی که تیک تاک طی ماه آوریل سال گذشته برای پلتفرم خود معرفی کرد.

این قابلیت به طور پیش فرض برای تولید کنندگان محتوا (creators) فعال خواهد شد. تولید کپشن های خودکار در ابتدا فقط به زبان های خاصی میسر خواهد بود، اما اینستاگرام امیدوار است که به زودی زبان های گسترده ای به این قابلیت اضافه شود.

https   later.com blog wp content uploads 2020 09 Eh9yRlcVkAM6wrt 1024x1024 1 - اینستاگرام به زودی قابلیت کپشن خودکار برای ویدئوها را عرضه خواهد کرد

ناگفته نماند که هوش مصنوعی مسئول تولید این کپشن ها بدون ایراد نخواهد بود و اینستاگرام انتظار دارد که این قابلیت به مرور زمان بهبود پیدا کند.

این قابلیت بدون شک دسترسی پذیری ویدئوهای اینستاگرام را برای افرادی که از مشکلات شنوایی رنج می برند افزایش خواهد داد، چرا که بسیاری از محتوای اینستاگرام این روز ها بر پایه صحبت و گفتگوی کاربران است. برای استفاده از کپشن های خودکار لازم نیست تولید کنندگان ویدئو ها به طور دستی کپشن ها را وارد کنند.

اینستاگرام همچنین در نظر دارد که این قابلیت به کاربران امکان میدهد تا در صورت نیاز بدون صدا به تماشای ویدئوها بپردازند و یا نیاز به بالابردن صدا برای فهم بهتر ویدئوها نداشته باشند.

کپشن های خودکار ممکن است عادت های تماشای ویدئوی کاربران را دچار دگرگونی های کند. چرا که دیگر نیاز نیست تا برخی ویدئو ها را برای مشاهده در زمانی دیگر ذخیره کرده یا از روی آن ها گذشت و این موضوع خبر خوبی برای بسیاری از کاربران تلقی می شود.

متا تبلیغات بیشتری را به اینستاگرام اضافه می کند
> > >

این قابلیت همچنین میتواند به تولیدکنندگان محتوا در گسترش میزان مخاطبانشان کمک کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *