1625751831 assassins creed infinity live service game confirmed as future of the franchise 1280x720 1 - اینفیتینی آینده سری بازی های Assassin's Creed
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

روز گذشته سایت Bloomberg مطلب جالب منتشر کرد که بیان میکرد، شرکت یوبیسافت قصد دارد بازی Assasin’s Creed را به یک بازی آنلاین تبدیل کند و دیگر قصد عرضه بازی های جدید هر چند سال یکبار ندارد. مدت بسیاری کوتاهی بعد از انتشار این مطلب، یوبیسافت این موضوع را تایید کرد و اعلام کرد که از این به بعد سری بازی های اسسینز کرید با نام Assassin’s Creed Infinity شناخته خواهد شود.

متاسفانه اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده است. یوبیسافت اعلام کرد که استودیو های مونترئال و کبک (Quebec) یوبیسافت طی یک همکاری بر روی این بازی کار خواهند کرد و مدیریت پروژه بر عهده Marc-Alexis Côté خواهد بود که در گذشته به عنوان مدیر تولید ارشد سری بازی های  اسسینز کرید معرفی شده بود. یوبسافت همچنین اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Infinity در مراحل اولیه تولید می باشد و نام انتخاب شده برای آن در حال حاضر فقط یک اسم رمز می باشد.

یوبیسافت ادامه داد:

زمان آن فرارسیده تا به جای اینکه ساخت یکی از محبوب ترین سری بازی های یوبیسافت را با عرضه هر نسخه به استودیویی جدید بسپاریم، این فرنچایز با یکپارچگی و مبتنی بر همکاری و بر اساس توانایی های مدیریتی و استعداد ها تکامل یابد و نه بر پایه استودیو های متعدد.
به نظر میرسد که آینده سری بازی های اسسینز کرید به صورت یک سرویس آنلاین ادامه خواهد داشت. یوبیسافت وعده داده است که به زودی اطلاعاتی از این بازی و آینده بازی  اسسینز کرید والهلا منتشر خواهد کرد. البته به گزارش بلومبرگ در حال حاضر استودیو های کبک و مونترئال مشکلاتی با یگدیگر دارند و کشمکش های بین آنها وجود دارد. این موضوع با در نظر گرفتن اینکه بازی Assassin’s Creed Infinity در مراحل اولیه تولید قرار دارد، ممکن است منجر به صبری طولانی برای شنیدن خبر های جدید در مورد این بازی شود. پس در حال حاضر چاره ای جز در انتظار نشستن نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *