1616163419 aiming at thunderjaw 0 0 - سونی Horizon Zero Dawn و یک بسته بازی بزرگ مستقل را به صورت رایگان هدیه می دهد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
سونی به عنوان بخشی از ابتکار “Play at Home”، تعداد 10 بازی دیگر را به طور کاملا رایگان به دارندگان PlayStation اعطا می کند، از جمله Horizon Zero Dawn، Enter the Gungeon و The Witness. به طرز باورنکردنی ، همه این بازی ها متعلق به افرادی خواهند بود که PS4 و PS5 دارند، حتی بدون اینکه به اشتراک PlayStation Plus نیاز باشد.
Horizon Zero Dawn از تاریخ 19 آوریل در ساعت 8 PM PT / 11 PM ET و تا 14 مه مجانی خواهد بود. این بازی یکی از معدود موارد انحصاری PS4 در مجموعه PlayStation Plus است. دریافت Horizon بصورت کاملاً رایگان، فرصت خوبی برای دارندگان پلی استیشن است، زیرا قرار است دنباله ای که پیش بینی می شود یعنی Forbidden West، امسال برای PS4 و PS5 ارائه شود.
قبل از اینکه تبلیغات Horizon Zero Dawn به صورت مستقیم آغاز شود، انبوهی از بازی های عالی دیگر نیز وجود دارند که می توانید آنها را به صورت رایگان در PS4 و PS5 دریافت کنید: ABZÛ ، Enter the Gungeon ، Rez Infinite ، Subnautica و The Witness. علاوه بر این، سونی چهار عنوان PSVR را به صورت رایگان ارائه می دهد: Astro Bot Rescue Mission، Moss، Thumper، and Paper Beast.
سونی قصد دارد عناوین بیشتری را برای دارندگان PS4 و PS5 رایگان کند، با ابتکار برنامه ریزی شده در ماه ژوئن. در حال حاضر، سونی Ratchet & Clank را نیز تا 31 مارس در ساعت 8 PM PT / 11 PM ET بصورت رایگان ارائه می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *