• 10 خرداد 1403
کارگردان هیتمن 3 به Crytek پیوست و بر روی کرایسیس 4 کار می کند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کارگردان بازی هیتمن 3 ، ماتیاس انگستروم استودیوی IO Interactive را ترک کرد و به Crytek پیوست. او در حال حاضر رهبری توسعه بازی کرایسیس 4 را بر عهده دارد.

تویتر رسمی بازی کرایسیس این خبر را منتشر: ما بسیار خوشحال هستیم که ماتیاس انگستروم که به خاطر کارش به عنوان کارگردان بازی هیتمن 3 در استودیوی IO Interactive شناخته شده است، امروز به خانواده  کرایسیس پیوست و رهبری توسعه چهارمین بازی فرنچایز کرایسیس را بر عهده خواهد داشت و از این هفته آغاز به کار خواهد کرد.

انگستروم بر روی سه گانه اخیر هیتمن کار کرده است، او در دو بازی اول به عنوان طراح مراحل ایفای نقش کرده و در عنوان سوم نقش کارگردان را داشته است. او همچنین در طراحی مراحل بازی های شرکت یوبیسافت، Farcry 3 و Assassins Creed Revelations نیز نقش داشته است.

همچنین به تازگی یک توییت دیگر نیز توسط تیم کرایتک منتشر شده است که به صفحه مشاغل این استودیو لینک شده است. در این صفحه اطلاعیه هایی برای موقعیت و مشاغل موجود برای پیوستن به پروژه کرایسیس 4 وجود دارد که شامل هنر، طراحی و برنامه نویسی می شود.

این اخبار یادآوری این موضوع است که بازی کرایسیس 4 در دست ساخت است، اما بدون شک مسیر بسیار طولانی برای طی کردن در پیش دارد.

مدیر کرایتک طی ماه ژانویه امسال شروع ساخت این بازی را تایید کرد: ما بسیار هیجان زده هستیم که این خبر را به شما ارائه دهیم و بی صبرانه منتظر هستیم تا جزییات بیشتری از مسیر پیش رو برایتان رونمایی کنیم. در حال حاضر بازی در مراحل اولیه توسعه است، پس مدتی طول خواهد کشید. اما میخواستیم این خبر هرچه زودتر به شما برسانیم چون نسبت به آینده بسیار هیجان زده هستیم. همچنین اعلام میکنیم که اجتماع بازی های کرایسیس گوش خواهیم داد.

حال باید دید که آیا تجربه انگستروم در طراحی مراحل سندباک چگونه بر روی بازی کرایسیس 4 تاثیر خواهد گذاشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *