گودزیلا و کینگ کونگ به Call of Duty Warzone می آیند
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کراس اور (Crossovers) در بین بازی ها و دیگر زمینه های سرگرمی مثل سینما، این روز ها بسیار متعارف هستند. یکی از پرچم داران در این بین بازی Fortnite است که ورود شخصیت های عجیبی از بازی های دیگر همانند کریتوس و مسترچیف به این بازی را دیده ایم. اما کسی فکرش را هم نمی کرد که اکتیویژن بلیزارد از کراس اور گودزیلا و کینگ کونگ در بازی Call of Duty: Warzone رو نمایی کند.

کینگ کنوگ و گودزیلا در تاریخ 11 می به این بازی Battle Royal خواهند پیوست و اسم آن Operation Monarch می باشد. هنوز مشخص نیست که هیولاهایی این سری فیلم ها چگونه در این بازی نقش ایفا خواهند کرد اما حدس هایی می توان زد.

VGD S3 ANNOUNCEMENT TOUT - گودزیلا و کینگ کونگ به Call of Duty Warzone می آیند

طی پست وبلاگ منتشر شده از وبسایت CallofDuty میتوان گفت که یک حالت بازی جدید 4 نفره به بازی اضافه خواهد شد، که طی آن بازیکنان باید مثل همیشه تا حد امکان زنده بمانند، اما در این بین مهمانان جدید این بازی نقشی اساسی در این بقا ایفا می کنند.

با اینکه بازی های Call of Duty معمولا اتمسفری واقعی گرایانی و ارتش مانند دارند، اما معمولا خیلی به قوانین رئالیسم پایبند نیستند. به طور مثال زامبی ها بخش جدانشدنی از این سری بازی ها بوده اند، اما کراس اور گودزیلا و کینگ کونگ در این بازی همچنان برایمان کمی غیر قابل هضم است.  این رویداد با جوایز و کاستوم های جدید همراه خواهد بود که برخی از آن ها بسیار جذاب به نظر میرسند. حال باید دید این حالت های جدید معرفی شده برای بازی تا چه حد میتواند جذاب باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *