• 3 اردیبهشت 1403
ساخت بازی 2 Control برای کنسول های نسل آینده و کامپیوتر تایید شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کمپانی بازی سازی Remedy هنوز اسپین آف Co-op بازی کنترل را به نمایش نگذاشته است، اما این موضوع مانعی برای پرده برداری از قسمت جدید این بازی نشده است.

این شرکت و ناشر آن 505 Games از توسعه مشترک بازی Control 2 برای پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه شخصی خبر داد. البته این خبر تعجب آور نیست، چرا که این استودیو سال گذشته اعلام کرد که در حال کار بر روی یک عنوان با بودجه بیشتر است. اما به هر حال خبر خوشی برای طرفداران این بازی است.

jGVU83k scaled - ساخت بازی 2 Control برای کنسول های نسل آینده و کامپیوتر تایید شد

سازندگان بازی، اطلاعاتی درباره داستان آن، مکانیک های گیم پلی و یا تاریخ عرضه منتشر نکرده اند. حتی تصویر تیزری که نمایش داده شده نیز اطلاعاتی در اختیارمان نمیگذارد.

بازی Control 2، با استفاده از موتور گرافیکی شرکت Remedy یعنی Northlight ساخته خواهد و حدود 51.5 میلیون دلار بودجه دارد. به گفته Remedy بازی هنوز در مرحله طرح مفهومی است.

پایبندی این سازنده به ساخت ادامه این بازی با توجه به عملکرد نسخه اول آن تعجب آور نیست. نسخه اول Control از زمان عرضه آن در سال 2019 موفق به فروش 3 میلیون نسخه شده است. این بازی اکشن سوم شخص مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است و 20 عنوان “بهترین بازی سال” را از آن خود کرده است.

در کل این فرنچایز تا به حال موفقیتی پایدار داشته است. به نظر میرسد که Remedy و  505 Games نیز از این موضوع به خوبی واقف هستند و توانسته اند توجه سرمایه گذاران را برای ساخت ادامه بازی جلب کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *