• 31 اردیبهشت 1403
alan wake sequel confirmed 1280x720 1 - بازگشت بازی آلن ویک بعد از یک دهه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تنها چند ماه پس از معرفی نسخه ریمستر شده بازی  Alan Wake، استودیوی Remedy Entertainment با خبر تازه ای از این بازی محبوب بازگشته است. نسخه جدید بازی آلن ویک در سال 2023 عرضه خواهد شد. به گفته کارگردان هنری بازی سم لیک (Sam Lake) این تیم از زمان ساخت نسخه اول بازی قصد ساخت ادامه آن را داشت و حال پس از گذشت بیش از یک دهه به این برنامه جامه عمل خواهد پوشاند.

بازی اول آلن ویک طی سال 2010 عرضه شد. این بازی اکشن ماجراجویی با فضایی ترسناک و عناصر یک بازی survival طرفداران زیادی پیدا کرد و نسخه ریمستر شده بازی نیز مدتی پیش برای کامپیوتر، اکس باکس و پلی استیشن عرضه مجدد شد. در حین این عرضه شایعات زیادی نیز درباره برنامه های بعدی این استودیو منتشر شد.

alan wake 2 insert - بازگشت بازی آلن ویک بعد از یک دهه

ادامه بازی آلن ویک که Alan Wake 2 نام دارد، طی مراسم The Game Awards 2021 با یک تریلر رونمایی شد و کارگردان بازی سم لیک، طی مصاحبه ای با پلی استیشن بلاگ شرکت سونی توضیحات بیشتری درباره این بازی داد. وی اعلام کرد که یک تیم کوچک در استودیو طی سال های گذشته در بین پروژه های بزرگتر بر روی ادامه بازی کار کرده اند تا بتوانند طرح های مفهومی متعددی از این بازی را تجسم کنند. و در نهایت آخرین طرح های مفهومی ارائه شده نیز چراغ سبز استودیو را برای ساخت بازی دریافت کرده است. به گفته سم لیک این پروژه با اسم رمز “پروژه ماهی بزرگ” یا Project Big Fish شناخته می شود. دلیل انتخاب این اسم نیز “کاوش عمیق تر تیم به دریای تاریکی” بیان شده است. alan wake 2 night - بازگشت بازی آلن ویک بعد از یک دهه

بازسازی بازی های مکس پین 1 و 2 آغاز شد
> > >

بازی آلن ویک 2 بر خلاف نسخه اول یک بازی ترسناک survival خواهد بود و با اینکه یک بازی مستقل محسوب می شود اما ارتباطاتی با دنیای بازی کنترل که در سال 2019 توسط این استویو منتشر شد دارد. بازی آلن ویک 2 طی سال 2023 به فروشگاه اپیک خواهد آمد و برای پلتفرم های Windows PC، اکس باکس سری اکس و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *