• 6 اردیبهشت 1403
صفحه نمایش های سه بعدی بدون عینک Acer عرضه خواهند شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

صفحه نمایش های سه بعدی بدون عینک ایسر (Acer) جدا از لپتاپ های عرضه شده با این صفحه نمایش ها عرضه خواهند شد.

ایسر از دو صفحه نمایش قابل حمل با نام های SpatialLabs View و SpatialLabs View Pro  که تکنولوژی صفحه نمایش بسیار جالب توجهی را برای گیمر ها و تولید کنندگان محتوا به ارمغان می آورد.

هر دو صفحه نمایش 15.6 اینچی با استفاده از تکنولوژی stereoscopic 3D برای محتوایی که دارای قابلیت پخش سه بعدی هستند (حدود 50 بازی) و یا محتویاتی که پلاگین های خروجی لازم را دارند قابل استفاده است.

این صفحه نمایش ها تصویر دو بعدی را به سه بعدی تبدیل می کند و همچنین میتوان از آن ها به عنوان صفحه نمایش 4K با 400 واحد روشنایی و پوشش رنگی Adobe RGB صد درصد استفاده کرد.

تفاوت این دو مدل بیشتر در نوع مخاطب آن ها است. مدل Pro بر پایه طراحی مدل معمولی SpatialLabs View همراه با تکنولوژی های نوآوری و طراحی هوشمندانه صنعتی ساخته شده است و به همراه یک پایه دیواری VESA در صورت نیاز به اتصال آن بر روی نقطه ای دائمی عرضه خواهد شد.

acer spatialLabs view pro banner l - صفحه نمایش های سه بعدی بدون عینک Acer عرضه خواهند شد

این صفحه نمایش ها طی تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهند شد. ایسر در مورد قیمت این صفحه نمایش ها صحبتی نکرده است، اما انتظار میرود که صفحه نمایش های جداگانه از لپتاپ های 1700 دلاری که به این صفحه نمایش ها مجهز هستند بسیار مقرون بصرفه تر باشد.

سوال اینجاست که آیا به صفحه نمایش سه بعدی نیاز دارید یا خیر. تصاویر سه بعدی که نیاز به عینک ندارند ممکن است جلوه ای تازه به محتوایاتی که با آن آشنایی کامل دارید بدهد و بدون شک حسی پرمیوم به صفحه نمایش ها در مقایسه به صفحه نمایش های معمولی می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *