1615733605 2021 03 14 18 20 27 1 nx on twitter   resident evil  infinite darkness is bringing back the re2 re copy - رزیدنت اویل: تاریکی بی پایان، انیمشین جدید نتفلیکس
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیان (Leon) و کلیر (Claire) این بار در انیمیشن اختصاصی نتفلیکس، در کاخ سفید در نبرد با زامبی های دوست داشتنی سری بازی زریدنت اویل هستند.

به تازگی نتفلیکس مشخصاتی از داستان این انیمیشن اقتباس گرفته شده، عرضه کرده اند که به شرح زیر است:

در سال 2006 در دسترسی غیر قانونی به اسناد ریاست جمهوری شبکه کاخ سفید مشاهده شده. مامور فدرال لیان اس کندی (Leon S. Kennedy) جزو افرادی است که برای بررسی این اتفاق به کاخ سفید دعوت شده است.اما وقتی برق ها قطع میشود، لیان و گروهی از ماموران SWAT خود را درنبرد با گروهی از زامبی ها میابند.

در همین حال یکی از اعضای تراسیو (TerraSave) یعنی کلیر ردفیلد (Claire Redfield) به کشوری برای پشتیبانی از پناهندگان سفر کرده است. در این سفر او با نقاشی عجیب از یک پسر بچه روبرو می شود که او را با ترس می اندازد. این نقاشی به نظر میرسد از یک قربانی آلودگی به یک ویروس باشد، پس کلیر مجبور میشود تحقیقات خود را آغاز کند.

صبح روز بعد کلیر به کاخ سفید میرود تا درخواست ساخت یک مرکز سلامت را در کشوری که به آن سفر کرده بود بدهد. در این روز او موفق می شود لیان را ملاقات کند، و در این بین نقاشی پسر بچه را به او نشان دهد. در ابتدا لیان متوجه می شود که ممکن است ارتباطی بین حمله زامبی ها به کاخ سفید و نقاشی پسر بچه باشد، اما به کلیر میگوید که این دو رخداد بی ربط هستند و مکان را ترک میکند. در ادامه نیز دو شیوع بزرگ زامبی ها در دو کشور دور به طور همزمان اتفاق می افتد که ریشه های کشور را به لرزه در می آورد.

بر اساس این شرح داستان، کاملا مشخص است که داستان این انیمشین جدا از داستان اصلی سری بازی های رزیدنت اویل است. انیمشین تاریکی بی پایان یا بی نهایت (Infinite Darkness) به وسیله Hiroyuki Kobayashi از استودیوی کپکام تولید و نظارت شده است. استودیوی TMS Entertainment وظیفه مراحل تولید آن را بر عهده دارد، و استودیوی Quebico به مدیریت Kei Miyamoto که مدیر تولید انیمیشن Resident Evil: Vendetta نیز بود، رهبری بخش تولید و طراحی انیمیشن کامپیوتری سه بعدی این برنامه را به عهده دارد.
1615733611 2021 03 14 18 21 45 1 nx on twitter   resident evil  infinite darkness is bringing back the re2 re - رزیدنت اویل: تاریکی بی پایان، انیمشین جدید نتفلیکس
در ادامه نتفلیکس در توییتی اعلام کرده، که از Nick Apostolides برای صدا گذاری لیان و Stephanie Panisello برای صدای کلیر دعوت به عمل آمده است، که برای طرفدارن خبر خوبی است. زیرا این دو در بازی Resident Evil 2 Remake نیز ایفای نقش کرده بوند و هر دو اثری به یاد ماندنی به جای گذاشته اند. در ادامه این توییت نیز عکسی منتشر شده که دو کارکتر اصلی را در سکانسی از انیمیشن که زامبی ها را در حال حرکت به سوی کاخ سفید هستند نشان می دهد، و به نظر میرسید این تصویر کاور اصلی انیمیشن باشد.
فستیوال بازی های تابستان، امسال نیز برقرار است
> > >

این روزها برای سری رزیدنت اویل روزگار جنجالی است. از طرفی این انیمیشن مراحل پایانی ساخت را طی میکند و از طرفی با نزدیک شدن بیست و پنجمین سالگرد زریدنت اویل، نتفلیکس از ساخت یک سریال دیگر که مربوط به فرزندان آلبرت وسکر (Albert Wesker) می شود رونمایی کرده است.دیگر لازم نیست که از عرضه نسخه هشتم بازی با نام Resident Evil Village بگوییم، که توجه همگان را به خود جلب کرده است. همچنین نسخه اول فیلم سینمایی زریدنت اویل نیز در حال بازسازی است، که اتفاقات سال 1998 راکون سیتی را بار دیگر بازگو می کند و امیدوار هستیم اینبار فیلمی به یاد ماندنی تر باشد.

انیمیشن تاریکی بی پایان تاریخ عرضه دقیقی ندارد، ولی انتظار می رود که طی ماه های آینده عرضه شود. بی شک امسال، سال پر جنبشی برای رزیدنت اویل خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *