1628521892 cybertruck 1920 resize md - تسلا به طور غیر منتظره ای تولید Cybertruck را تا سال 2022 به تعویق می اندازد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
به نقل از Electrek، در یک رویداد غیر قابل تعجب، تولید Cybertruck، اولین خودروی برقی سنگین تسلا، بی سر و صدا به سال 2022 منتقل شده است. برای طرفداران تسلا، این فقط تکرار داستان مدل 3 است که قبل از حل مسائل تولید نیز با تاخیرهای متعدد مواجه شد.
موانع مهندسی باید برطرف شود
تسلا مانند مدل 3، که اولین نوع خود بود، می تواند بار دیگر ادعا کند که خودروی سنگین آنها، سایبرتراک، نیز اولین خودرو در نوع خود است. در عوض، شرکت و مدیرعامل آن، ایلان ماسک قبلاً این کار را در آخرین تماس سه ماهه خود انجام داده اند. ماسک بارها و بارها اشاره کرد که موانع مهندسی متعددی که شرکت باید قبل از تولید Cybertruck بر آنها غلبه کند. با شروع با اسکلت بیرونی به باتری و حتی مقصر شمردن کمبود تراشه در جهان، ماسک همچنین گفت که تا زمانی که در مقیاس بزرگ تولید نشود، سایبرتراک یک میلیون دلار هزینه خواهد داشت.
در عرض چند روز، به نظر می رسد که شرکت موافقت کرده است که بعید است موانع تا پایان سال برطرف شود و بی سر و صدا تولید را به سال 2022 رسانده است. تغییر تاریخ توسط Electrek انجام شد، که این اطلاعات را جمع آوری کرد. دور در صفحه تنظیم کننده Cybertruck.
این وب سایت همچنین گزارش داد که این تغییر در همه انواع Cybertruck اعمال می شود. پیشتر در ماه ژانویه، Engadget گزارش داده بود که ماسک اعلام کرده است که این شرکت در سال 2021 تنها برخی از تحویل ها را انجام می دهد و عمده تولید آن در سال 2022 اتفاق می افتد.
تسلا با مشکلات تحویل مواجه است
مشهور است که ماسک در هنگام عرضه یک خودروی تسلا وعده های بزرگی می دهد و هنگامی که زمان تحویل به دلیل مشکلات تولید دچار اختلال می شود، شب های بی خوابی را سپری می کند. با این حال، این بار نه تنها سایبرتراک جدید، بلکه سایر مدلهای تسلا مانند مدل S نیز با مشکلات تحویل روبرو هستند. ما به دلایل این تاخیرها با تسلا تماس گرفته ایم و در صورت شنیدن خبر، داستان را به روز خواهیم کرد.
اما تنها تسلا نیست که با تاخیر مواجه است. به گفته وب سایت خود، ریویان با حمایت سرمایه گذاری چند میلیونی آمازون، قرار بود تحویل پیکاپ برقی خود، R1T را در ماه ژوئن آغاز کند، اما در ژانویه 2022 آغاز می شود. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، Hummer EV Edition 1 ممکن است اولین پرفروش تمام برقی باشد که در ایالات متحده در پاییز امسال به فروش می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *