1614882284 pexels pixabay 259200 1280x720 1 - سامسونگ روی کارت اعتباری بیومتریک کار می کند که اثر انگشت شما را اسکن می کند
زمان مطالعه: 2 دقیقه
امروز سامسونگ اعلام کرد که در حال تولید کارت اعتباری بیومتریک است که شامل اسکنر اثر انگشت داخلی برای افزایش امنیت است. به نظر می رسد این پروژه هنوز در مراحل اولیه قرار دارد، زیرا اطلاعیه امروز شامل تفاهم نامه همکاری امضا شده توسط سامسونگ الکترونیک، سامانه LSI Business ، Mastercard و Samsung Card برای تهیه چنین کارت اعتباری هایی است.

با این وجود، انتظار کارت اعتباری بیومتریک امری جالب و هیجان انگیز است، زیرا این اسکنر اثر انگشت داخلی می تواند به اطمینان از امنیت و مجاز بودن معاملات در محل معامله کمک کند. سامسونگ امروز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “از طریق این همکاری استراتژیک، شرکت ها قصد دارند تجربه پرداخت سریعتر و ایمن تری را ارائه دهند.” “قابلیت احراز هویت بیومتریک با حذف نیاز به وارد کردن پین روی صفحه کلید، امکان برقراری تعاملات ایمن تر با کاهش نقاط تماس فیزیکی را فراهم می کند. همچنین با تأیید هویت دارنده کارت از طریق اثر انگشت منحصر به فرد، یک لایه امنیتی اضافی به کارت های اعتباری فعلی می افزاید. ”

جزئیات مربوط به این کارت ها هنوز بسیار ناچیز است، اما می دانیم که آنها از یک توسعه چیپست امنیتی توسط Samsung System LSI Business استفاده می کنند و در هر POS یا پایانه ای که با Mastercards سازگار باشد، قابل استفاده خواهند بود. شایان ذکر است که Mastercard در گذشته بر روی توسعه کارتهای اعتباری بیومتریک کار کرده است، بنابراین اکنون به نظر می رسد که فناوری در حال بارور شدن است.

با توجه به این موارد، چه زمانی شروع به دیدن آن خواهیم کرد؟ سامسونگ کارت، در اواخر سال جاری ابتدا در کره جنوبی غرضه می شود، در حال حاضر، این کاملترین جدول زمانی است که ما دریافت می کنیم. مصرف کنندگان عادی ممکن است نیاز به انتظار طولانی تری داشته باشند، همانطور که سامسونگ امروز گفت که راه اندازی آن یک “روند تدریجی” است که احتمالاً با کارت های اعتباری شرکتی شروع می شود زیرا این کارت ها بیشتر در سطح بین المللی استفاده می شوند.

مانیتور های هوشمند سامسونگ در سایز های مختلف در دست ساخت هستند
> > >

این بدان معناست که ما می توانیم قبل از اینکه سامسونگ این کارت را به مصرف کنندگان ارائه دهد، به سال 2022 رسیده باشیم و حتی ممکن است کارت در مناطق خارج از کره جنوبی حتی بعد از سال 2022 در دسترس باشد. اگر اطلاعات بیشتری از این کارت ها دریافت کردیم حتما با همراهان خود در هاسترتک در میان خواهیم گذاشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *