1622123309 003poeizgy1gqwpxa4wvwj61hc0u0k6v02 1280x720 1 - احتمال عرضه هوآوی واچ 3 با سیستم عامل هارمونی طی ماه آینده
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کمپانی هوآوی برای هفته آینده رخدادی در نظر گرفته است که طی آن به طور رسمی از سیستم عامل هارمونی (Harmony OS) و قابلیت های آن پرده برداری خواهد کرد.

ماه های آینده برای کمپانی هوآوی بسیار سرنوشت ساز خواهد بود. هوآوی به تازگی مقام خود را در بین 5 تولید کننده برتر گوشی های هوشمند دنیا از دست داده است، و آینده این کمپانی تا حد زیادی به موفقیت سیستم عامل هارمونی بستگی دارد. هوآوی مدتی است که درباره سیستم عامل هارمونی رجزخوانی های بسیاری می کند و آن را به عنوان سیستم عامل واحدی برای تمام دستگاه ها معرفی کرده است. این سیستم عامل مدتی پیش بر روی برخی تلویزیون های هوشمند هوآوی عرضه شد و به زودی بر روی گوشی های هوشمند Huawei P50 نیز عرضه خواهد شد. حال به نظر می رسد که هوآوی قصد استفاده از این سیستم عامل بر روی ساعت های هوشمند خود را نیز دارد.

این کمپانی برای روز دوم ژوئن رخدادی را در نظر گرفته است که طی آن از سیستم عامل هارمونی و قابلیت های آن رونمایی خواهد کرد و به خصوص توانایی این سیستم عامل را بر روی دستگاه های مصرف کنندگان نمایش خواهد داد. طی خبری که از کانال رسمی Weibo این سیستم عامل منتشر شده است، هوآوی همچنین روز 2 ژوئن از عرضه ساعت هوشمند Huawei  Watch 3 پرده برداری خواهد کرد و احتمال می رود که این ساعت  نیز با سیستم عامل هارمونی عرضه شود.

این تغییر در سیستم عامل ساعت های هوشمند برای هوآوی بسیار پر اهمیت است، زیرا اگر موفق عمل کند، ثابت می کند که سیستم عامل هارمونی برای دستگاه های مختلف با اشکال مختلف قابل استفاده است و به راحتی به این دستگاه ها همخوانی دارد. همچنین ثابت می کند که این سیستم عامل دارای اکوسیستم نرم افزار های کاربردی بهتری نسبت به رقبا است، موضوعی که دیگر سیستم عامل های دستگاه های پوشیدنی به خوبی در آن عمل نکرده اند.

اپل واچ اولترا، رویای خیس غواصی تفریحی
> > >

اطلاعاتی از Huawei Watch 3 در دسترس نیست، اما بر اساس تیزر پخش شده به نظر میرسد ساعت شکلی دایره ای داشته و یک دکمه مرکزی در کنار آن قرار داده شده است. برای اطلاعات بیشتر روز دوم ژوئن می توانید به مشاهده این رخداد بپردازید و یا اخبار آن را از وبسایت ما دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *