1622737112 huawei p50 series 1 1280x720 1 - هوآوی P50، هارمونی 2 و دیگر محصولات آینده این کمپانی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بعد از مدت های کمپانی چینی هوآوی از سیستم های هارمونی 2 و گوشی هوشمند P50 رونمایی کرده و تیزری از دیگر محصولات این کمپانی به نمایش گذاشت.

گوشی هوشمند P50 از جمله گوشی هایی است که به گوشی های جنجالی هوآوی تبدیل شده است. این گوشی با طراحی منحصر به فرد و آیکونیک، به خصوص با طراحی قاب دوربین های دایره شکل، جدیدترین سخت افزار ها و پردازنده ها و به احتمال قوی سیستم عامل هارمونی 2.0 میتواند پرچم داری قوی محسوب شود. از طرفی با استفاده از سیستم عامل هارمونی 2.0 بر روی این اولین باری خواهد بود که هوآووی سیستم عامل مستقل خود را بر روی دستگاه های خود پیاده سازی کرده است.

1622737118 huawei p50 series 2 - هوآوی P50، هارمونی 2 و دیگر محصولات آینده این کمپانی

البته نسخه قبلی این سیستم عامل بر روی تلویزیون های هوشمند هوآوی وجود داشت. اما بعد از تحریم های سنگین آمریکا و از دست خارج شدن گوگل در کشور چین، هوآوی در صدد بود تا سیستم عامل مخصوص خود را برای گوشی های همراه و دیگر دستگاه های این کمپانی و بعدها برای دیگر کمپانی ها طراحی و توسعه دهد. این سیستم عامل با فراز و نشیب های زیادی همراه است و بسیاری از کاربران نسبت به آن شکاک هستند زیرا در بررسی ها و تست های اولیه نشان داده شده که این سیستم عامل حرف خاصی برای گفتن ندارد. و بیشتر شبیه یک پوسته جدید برای سیستم عامل اندروید است، اما هوآوی در این باره اعلام کرده است، که این سیستم عامل در حال حاضر فقط بخشی از مسیری که برای آینده و چشم انداز آن در نظر گرفته اند پیمایش کرده است.

شایعه: LG به زودی بازار گوشی های هوشمند را ترک خواهد کرد
> > >

اما برگردیم به صحبت درباره P50، هوآوی اطلاعاتی از سخت افزار این گوشی منتشر نکرده است و در تیزر رونمایی از این گوشی اعلام کرده است، به دلیل مشکلاتی که همه از آن اطلاع داریم، این کمپانی نمیتواند قول دقیقی از تاریخ عرضه این گوشی بدهد، اما هوآوی تمام تلاش خود را خواهد کرد تا هرچه زودتر این گوشی سبک، نازک و با طراحی منحصر به فرد را در دستان مصرف کنندگان قرار دهد. حدس گمان های زیادی درباره سخت افزار و دوربین این گوشی وجود دارد. اما چیزی که توجه ما را بیشتر به خود جلب کرده است، لنز دوربین چهارم این گوشی است که جدا از سه لنز دیگر در در قاب دایره شکل پایین گوشی قرار دارد. امروز هوآوی طی رونمایی از محصولات آینده خود از تبلت 12.6 اینچی MatePad Pro نیز رونمایی کرد که دارای یک دوربین عمق در کنار سه سنسور معمولی خود است، پس برخی بر این باورند گوشی P50 نیز از این دوربین عمق جدید هوآیی بهره خواهد برد.

1622737128 huawei p50 series 3 - هوآوی P50، هارمونی 2 و دیگر محصولات آینده این کمپانی
موضوعی که مشخص است، این است که دوربین گوشی P50 بدون شک دوربینی بی رقیب در نوع خود خواهد بود، این سنسور ها به همکاری شرکت Lecia که تخصص زبان زدی در تولید دوربین دارد طراحی شده است. این سنسور ها، به همراه قابلیت های HDR+، حالت عکس برداری در شب، بهینه سازی توسط هوش مصنوعی و با به کارگیری نرم افزار و سخت افزار فوق العاده قدرتمندی که در همه پرچم داران سری P هوآوی دیده شده است، جای شک و تردیدی در برتر بودن این دوربین باقی نگذاشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *