1614891956 x7cqeppod2bhtxbi - کمپانی Powercolor از Radeon RX 6700 XT رونمایی کرد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ساعاتی از معرفی Radeon RX 6700 XT نگذشته و معرفی مدل های مختلف این کارت از کمپانی های مختلف در حال سرازیر شدن است.

به بهره از فناری های پرقدرت و حماسه ای مانند معماری AMD RDNA 2 ، تکنولوژی Infinity Cache و Smart Access Memory که همه منحصرا در اختیار AMD است این کارت آماده است تا گیمینگ بر روی کیفیت 1440p را به سلطه خود در آورد.

کارت گرافیک PowerColor AMD Radeon RX 6700 XT بر پایه پردازنده 7 نانومتری AMD طراحی شده است. این پردازنده در کنار معماری RDNA 2 این کارت گرافیک، نهایت کارایی با حداقل مصرف برق ممکن از این سری کارت را به کاربر ارائه میدهد. از طرفی RDNA 2 برای نورپردازی Real-time، سایه پردازی و بازتاب سطوح واقعی گرایانه به وسیله فناوری DirectX Raytracing به بهترین شکل بهینه سازی شده است. این کارت گرافیک همچنین از قابلیت انحصاری FidelityFX بهره میبرد که به طراحان بازی های کامپیوتری این امکان را میدهد تا به بهترین تعادل ممکن میان کیفیت تصویر و کارایی برسند.

بازیکنان رقابتی همیشه به دنبال بهترین کارایی و نرخ پاسخگویی فوق العاده سریع هستند. کارت گرافیک جدید پاورکالر به پشتیبانی از دو نرم افزار جدید AMD با نام های  Radeon Boost و  Radeon Anti-Lag قابلیت گیمینگ روان و میزان تاخییر فوق العاده پایین را ارائه می دهد. این کارت گرافیک مانند دیگر کارت های این سری از تکنولوژی AMD FreeSync بهره می برد که برای جلوگیری از شگست تصویر و نرخ بروز رسانی بالا امری ضروریست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *