• 25 فروردین 1403
1611924220 152362 phones review motorola edge review image1 zsgju5jae4 1200x720 - شارژر از راه دور موتورولا نیز معرفی شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

درست بعد از معرفی شارژر Air Charge توسط شیائومی موتورولا نیز شارژر از راه دور خود پرده برداری کرد.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، تکنولوژی شارژ وایرلس موتورولا طراحی شده توسط لنوو، میتواند از فاصله یک متری گوشی های همراه را شارژ کند، البته اگر مانعی بین گوشی و شارژر وجود نداشته باشد.

در تست انجام شده بر روی این شارژر دو گوشی موتورولا Edge در فاصله های 80 سانتی متری و 1 متری این شارژر قرار گرفتند و هر دو بلافصله شروع به شارژ کردند، ولی وقتی شخصی دستش را روی شارژر گذاشت، عملیات شارژ نیز متوقف شد.

به گفته موتورولا این شارژر که موتورولا هایپر وان ( Hyper One) نام دارد بر پایه تکنولوژی شارژ Qi طراحی شده، ولی به گفته کمپانی از آن بهتر نیز عمل میکند. در عین حال هفت گوشی میتوانند به وسیله این شارژر تغذیه شوند. ولی موتورولا اعلام نکرده که آیا این هفت گوشی هر کدام به صورت جداگانه شارژ می شود و یا میزان ظرفیت مرکزی برای آن وجود دارد که با افزایش تعداد دستگاه ها میزان قدرت شارژ نیز کاهش میابد یا خیر.

این تکنولوژی با اینکه در تعریف جالب به نظر میرسد، ولی تا کامل شدن راه زیادی در پیش دارد. ایده شارژ کردن گوشی از طرف دیگر اتاق و محدود نبودن به طول کابل، آرزوی بسیاری از کاربران روزانه گوشی های همراه و دستگاه های مشابه است و با اینکه فاصله یک متری هنوز به این استاندارد ایده ال نرسیده، ولی بی شک قدمی درست در این مسیر است.

استفاده از تشخیص چهره در چین برای جلوگیری از بازی کردن کودکان پس از ساعات خاموشی
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *