samsung note 20 duo 100853665 orig 1440x720 - گزارشات نشان میدهد که تولید گوشی های سامسونگ گلکسی نوت متوقف شده است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدتی است که اخبار متعددی درباره توقف خط تولید گوشی های سری نوت گلکسی سامسونگ منتشر شده است. این اخبار که با عدم معرفی مدل جدید طی سال جاری قوت بیشتری گرفت، و با معرفی مدل گلکسی S22 Ultra که به نوعی جایگزین سری نوت محسوب می شود، خبری پیش بینی شده، اما همچنان غم انگیز برای طرفداران این سری گوشی بوده است.

البته این خبر هنوز از طرف منابع رسمی تایید یا تکذیب نشده است، اما طبق معمول این اخبار معمولا از توسط منابع ناشناخته منتشر می شود. به گزارش سایت  ETnews سامسونگ طی سال جاری تولید گوشی های گلکسی نوت را متوقف کرده است که خبر بدی برای این سری گوشی محسوب می شود. این بدین معنی نیست که تولید این گوشی به طور همیشگی متوقف خواهد شد، و سامسونگ پس از سال 2022، همچنان میتواند برنامه های خود را تغییر داده و بار دیگر این گوشی را در لیست تولیدات خود قرار دهد.

بر اساس این گزارشات، دلیل اصلی این تصمیم، اختصاص دادن توان خط های تولید کمپانی به گوشی های گلکسی Z Fold و گلکسی Z Flip می باشد. با توجه به اینکه خبری از گوشی گلکسی نوت طی سال جاری نیست، صحت این موضوع دور از ذهن نمی باشد و در سال آینده نیز نمیتوان انتظار تولید واحد های جدیدی از گوشی سامسونگ گلکسی نوت 20 داشت.

samsung galaxy z fold 3 11 1 - گزارشات نشان میدهد که تولید گوشی های سامسونگ گلکسی نوت متوقف شده است

موضوعی که این خبر را برای طرفداران گوشی های سری نوت جدی تر می کند، مطلبی بود که مدتی پیش، از برنامه های سامسونگ برای تولید گوشی های تاشو در سال 2022 منتشر شد. طبق این گزارشات سامسونگ قصد تولید 13 میلیون دستگاه گوشی سامسونگ Z Flip و Z Fold طی سال جدید میلادی را دارد، که بیشتر از تعداد گوشی های گلسی نوت تولید شده طی دو سال گذشته است. با توجه به کمبود قطعات و سخت افزار های مورد نیاز تولید در سطح دنیا، اختصاص منابع به تولید یک سری گوشی توسط سامسونگ، تصمیم قابل درکی است.  از طرفی سامسونگ همچنان قصد دارد که با تولید مدل جدیدی از گوشی های تاشو به خصوص مدل Z Flip 4 در سال آینده، این مدل های نیچه از گوشی را در جریانات بازار بیش از پیش تزریق کند.

چرا استفاده از شارژر مناسب برای گوشی اندرویدی مهم است
> > >

در نهایت به نظر می رسد که گوشی سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا از همه لحاظ جایگزین سری جدید گلکسی نوت باشد، اما این موضوع همچنان باعث دلخوری طرفداران این سری فبلت شده است. به خصوص که سامسونگ این تصمیم را در جهت توجه بیشتر به گوشی های تاشوی خود گرفته است. از نگاه این طرفداران، گوشی های تاشو به هیچ وجه جایگزین مناسبی برای گوشی های نوت نمی باشند، اما قابلیت های گکلسی اس 20 اولترا که تمام گذینه های جذاب سری نوت را در درون خود دارد، میتواند گلگسی نوت را برای طرفداران آن نیز به یک خاطره تبدیل کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *