Games Diablo LordOfTerror 2D Desktop 1440x720 - ویدئو های سینماتیک بازی Diablo 2 Resurrected منتشر شد + زیرنویس اختصاصی فارسی
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اگر شما نیز در گذشته از طرفداران سرسخت بازی دیابلو 2 (Diablo 2) بودید، و در نسخه باز سازی شده بازی با نام Resurrected شک و تردید دارید، شاید ویدئو های سینمایی که تازه توسط بلیزارد برای این بازی عرضه شده است، نظر شما را عوض کند.

این ویدئو ها به طرز باورنکردنی جذاب هستند  به نظر میرسد که بلیزارد برای این بازی طراحان و تولید کنندگاه اصلی بازی را دعوت کرده و از آنها خواسته تا همان بازی قدیمی را دوباره بسازند، اما اینبار با گرافیکی فوق العاده چشم نواز. این ویدئو ها به همان کیفیت و عظمت نسخه های اصلی هستند، با این تفاوت که اگر سازندگان بازی در آن زمان به تکنولوژی امروز مجهز بودند، کیفیت گرافیکی و جذابیت سینمایی این ویدئو ها به همین اندازه افزایش میافت. اگر در زمان عرضه نسخه اصلی بازی فکر میکردید که این ویدئو ها بسیار جذاب به نظر میرسند، نسخه بازسازی شده ها شما را متحیر خواهد کرد.

1628787502 diablo2 resurrected cinematics video 1280x720 1 - ویدئو های سینماتیک بازی Diablo 2 Resurrected منتشر شد + زیرنویس اختصاصی فارسی

در این دو ویدئوی منتشر شده توسط بلیزارد، میتوانید ویدئوی سینمایی  Act Iو ACT II بازی را مشاهده کنید. در ویدئوی  Act Iشخصیت آشنای Marius دیده می شود که در یک سلول زندانی شده است. در ویدئوی دوم نیز شاهد ورود دو شخصیت آیکونیک دیگر سری بازی های دیابلو یعنی Tyrael و  Tal Rasha هستیم.

بازی Diablo II: Resurrected در تاریخ 23 سپتامبر سال 2021 برای پلتفرم های کامپیوتر، اکس باکس سری اس و اکس، اکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *