• 31 اردیبهشت 1403
GWT Gamplay Deep Dive 4 1280x720 1 - تاریخ عرضه بازی Ghostwire: Tokyo مشخص شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تاریخ عرضه بازی Ghostwire: Tokyo امروز طی یک رونمایی اعلام شد و شامل نگاهی عمیق به گیم پلی بازی می شود. این بازی ابتدا برای پاییز سال 2021 در نظر گرفته شده بود، اما Tango Gameworks سازنده بازی (سری بازی های Evil Within) تاپستان گذشته اعلام کرد که بازی تا اوایل سال 2022 به تاخیر خواهد افتاد و حالا یک تاریخ عرضه دقیق برای این بازی در دست داریم.

Ghostwire: Tokyo در در روز 25 ماه مارس سال جاری برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی نه تنها در اوایل ماه مارس رقیبانی مانند Gran Turismo 7  و Triangle Strategy خواهد داشت، حتی در روز عرضه خود را نیز با بازی های Tiny Tina’s Wonderlands از سری Borderlands شرکت Gearbox و Kirby and the Forgotten Land بر روی کنسول نینتندو سوییچ به اشتراک خواهد داشت.

با توجه به تجربه ای که تیم Tango Gameworks از عرضه بازی Evil Within 2 دارد، تصمیم برای عرضه این بازی در این زمان کمی عجیب است. اگر به خاطر داشته باشید بازی Evil Within 2 نیز در زمانی عرضه شد که بازی های معروف دیگری همزمان با آن روانه بازار شده بودند و همین موضوع یکی از دلایل فروش پایین این عنوان بود، تا حدی که مجبور به فروش بازی با تخفیف 50% در همان ماه های اول عرضه شدند.

GWT Gamplay Deep Dive 2 - تاریخ عرضه بازی Ghostwire: Tokyo مشخص شد

در ویدئویی که طی رونمایی از تاریخ عرضه بازی منتشر شد، شاهد بخش هایی از مبارزه بازی هستیم. در این مبارزات میبینیم که شخصیت اصلی با مهاجمانی از دنیایی دیگر به نام Visitors درگیر است و این درگیری با قابلیت های فراطبیعی به نام  Ethereal Weaving صورت میگیرد. همچنین سلاح های متداولی همانند تلسم ها، تیر و کمان نیز دیده می شود. بازیکنان میتوانند با استفاده از Ethereal Weaving حملاتی از آب و اتش و هوا ایجاد کنند و یا با استفاده از آن از حملات دفاع کنند. در نهایت بازیکن باید شهر توکیو را جستجو کند و دروازه های Torii را پاکسازی کرده و ارواح افسارگسیخته را نجات دهند که در نهایت منجر به نجات شهر می شود.

لیست بازی های سرویس PlayStation Plus نوسازی شده منتشر شد
> > >

با اینکه مایکروسافت در حال حاضر صاحب Bethesda می باشد و این شرکت نیز صاحب Tango Gameworks است، اما بازی Ghostwire: Tokyo همچنان یک بازی انحصاری مدت دار برای پلی استیشن 5 باقی مانده است. این اتفاق برای  Deathloop شرکت Arkane نیز طی سال گذشته رخ داد. طی رونمایی امروز همچنین بیان شد که این عنوان حداقل تا ماه مارس سال 2023 برای دیگر کنسول ها عرضه نخواهد شد.

بتسدا و سونی همچنین اعلام کردند که Ghostwire: Tokyo یک دوره دسترسی زودهنگام یا early access خواهد داشت. اشخاصی که نسخه Deluxe Edition بازی را پیش خرید می کنند میتوانند چند روز زودتر در تاریخ 22 مارس 2022 بازی را شروع کنند. بر اساس جزییات منتشر شده نسخه Deluxe Edition شامل یک لباس Shinobi یک سلاح Kunai  و پکیج لباس Streetwear خواهد شد. اما نکته اینجاست که دسترسی زودهنگام فقط برای پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود و بازیکنان کامپیوتر باید تا روز 25 ماه مارس صبر کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *