dead space remake
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سال گذشته EA اعلام کرد که بازسازی جدید Dead Space با پشتیبانی از فراست‌بایت در استودیوی Motive مونترال در دست ساخت است و حتی شایعاتی منتشر شده بود که این پروژه می‌تواند در اوایل امسال به سرانجام برسد، اما طبق آخرین اطلاعات، دیگر اینطور نیست.

Dead Space جدید در واقع هرگز به طور رسمی تاریخ انتشار نداشت، اما بر اساس گزارش جدید جف گراب از GamesBeat، EA و Motive بی سر و صدا تاریخ انتشار بازی را برای 2023 تنظیم مجدد کرده اند. به گفته گراب، بازسازی Dead Space به خوبی در حال انجام است و افراد درون EA را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اما هدف این است که بازی بسازیم که از نظر کیفیت با بازسازی Capcom Resident Evil 2 مطابقت داشته باشد، که به این معنی است که زمان بیشتری برای پرداخت و اصلاح آن نیاز است.

بازی کلاسیک ترسناک بقای علمی تخیلی Dead Space، به طور کامل توسط استودیو Motive بازسازی شده تا تجربه‌ای عمیق‌تر و فراگیرتر را ارائه دهد. Dead Space به‌طور انحصاری برای کنسول‌های نسل بعدی و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد و سطح وحشت و غوطه‌وری را به ارتفاعات بی‌سابقه‌ای برای این فرنچایز از طریق تصاویر، صدا و کنترل‌های خیره‌کننده با موتور بازی Frostbite ارتقا می‌دهد. طرفداران داستان، شخصیت‌ها، مکانیک‌های گیم‌پلی بهبود یافته و موارد دیگر را تجربه خواهند کرد، زیرا آنها برای زنده ماندن از یک کابوس در سفینه فضایی متروک، USG Ishimura، مبارزه می‌کنند و در عین حال راز وحشتناکی را که برای خدمه و کشتی سلاخی شده رخ داده است، کشف می‌کنند.

نسخه ای آکبند از بازی Super Mario Bros به قیمت 660 هزار دلار به فروش رفت
> > >

آیزاک کلارک یک مهندس است که در ماموریت تعمیر یک سفینه فضایی وسیع و گسترده، USG Ishimura است، اما متوجه می شود که چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است. خدمه کشتی توسط یک نیروی بیگانه سلاخی و آلوده شده اند و شریک محبوب آیزاک، نیکول، در جایی در کشتی گم شده است. اکنون آیزاک تنها با ابزارها و مهارت های مهندسی خود تنهاست و تلاش می کند تا راز کابوس وار اتفاقی که در کشتی ایشیمورا رخ داده را کشف کند. آیزاک که در دام موجودات متخاصم به نام “نکرومورف” است، با نبردی برای بقا روبرو می شود، نه تنها در برابر وحشت فزاینده سفینه، بلکه در برابر عقل در حال فروپاشی خود.

Dead Space جدید برای PC، Xbox Series X/S و PS5 عرضه می شود. طبق گفته گراب، EA قصد دارد فردا یک به‌روزرسانی رسمی توسعه دهندگان برای Dead Space را به اشتراک بگذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *