تاریخ عرضه بازی Aliens: Fireteam Elite منتشر شد

بعد از 6 سال بازی Aliens: Fireteam Elite بلاخره به مراحل پایانی توسعه و طراحی نزدیک می شود و تاریخ عرضه آن مشخص شده است. این بازی در تاریخ 24 آگوست سال جاری برای پلتفرم های Steam, PlayStation 4, PS5, Xbox One و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد. این بازی 40 دلار قیمت خواهد داشت و نسخه deluxe edition ان به همراه آیتم ها و جوایزی منحصر به فرد در کنار نسخه پایه آن عرضه خواهد شد.
اگر با بازی Aliens: Fireteam آشنا نیستید، این عنوان مخلوطی از بازی Left 4 Dead در دنیای سری فیلم های ترسناک Alien است. اگر از طرفداران بازی ترسناک هستید بدون شک نام بازی Alien Isolation را شنیده اید و آن را بازی کرده اید. البته سبک این بازی با Isolation تفاوت های بسیاری دارد و سبک آن اکشن تیر اندازی می باشد. یکی از نقاط عطف این بازی نیز قابلیت Co-op آن محسوب می شود.
به گفته سازندگان در بازی حدود 20 نوع موجود فضایی و دشمن مختلف وجود دارد که هر کدام رفتار و نوع مبازره خود را دارند و بازیکن ها باید در مراحلی قابل تکرار با همکاری و ارتباط دقیق به انجام ماموریت های مختلف بپردازند. درهر ماموریت بازی دو شخصیت دیگر همراه شما خواهند بود که به وسیله هوش مصنوعی کنترل می شوند، و بازیکن های دیگر با پیوستن به بازی شما جای این هوش مصنوعی را پر میکنند.
بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت به کنسول اکس باس خواهد آمد
بیشتر

بنیامین اسدی

بنیامین اسدی

دبیر تکنولوژی و علوم فضایی

→ خواندن مطلب قبلی

تاریخ عرضه بازی Aliens: Fireteam Elite منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

ابرخودروی هیبریدی فراری مدل 296 gtb آماده عرضه در 2022

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *