1624529307 alien fireteam trailer - تاریخ عرضه بازی Aliens: Fireteam Elite منتشر شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
بعد از 6 سال بازی Aliens: Fireteam Elite بلاخره به مراحل پایانی توسعه و طراحی نزدیک می شود و تاریخ عرضه آن مشخص شده است. این بازی در تاریخ 24 آگوست سال جاری برای پلتفرم های Steam, PlayStation 4, PS5, Xbox One و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد. این بازی 40 دلار قیمت خواهد داشت و نسخه deluxe edition ان به همراه آیتم ها و جوایزی منحصر به فرد در کنار نسخه پایه آن عرضه خواهد شد.
اگر با بازی Aliens: Fireteam آشنا نیستید، این عنوان مخلوطی از بازی Left 4 Dead در دنیای سری فیلم های ترسناک Alien است. اگر از طرفداران بازی ترسناک هستید بدون شک نام بازی Alien Isolation را شنیده اید و آن را بازی کرده اید. البته سبک این بازی با Isolation تفاوت های بسیاری دارد و سبک آن اکشن تیر اندازی می باشد. یکی از نقاط عطف این بازی نیز قابلیت Co-op آن محسوب می شود.
به گفته سازندگان در بازی حدود 20 نوع موجود فضایی و دشمن مختلف وجود دارد که هر کدام رفتار و نوع مبازره خود را دارند و بازیکن ها باید در مراحلی قابل تکرار با همکاری و ارتباط دقیق به انجام ماموریت های مختلف بپردازند. درهر ماموریت بازی دو شخصیت دیگر همراه شما خواهند بود که به وسیله هوش مصنوعی کنترل می شوند، و بازیکن های دیگر با پیوستن به بازی شما جای این هوش مصنوعی را پر میکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *