1612815520 forza horizon 4 koenigsegg jesko 860x484 1 - بازی Forza Horizon 4 ماه دیگر بر روی استیم عرضه خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
بازی Forza Horizon 4 که یکی از شناخته شده ترین عناوین سبک اتومبیل رانی جهان باز  به شمار می رود، به زودی بر روی پلتفرم استیم عرضه خواهد شد.
امروز استودیوی Playground در لایو استریم Forza Monthly اعلام کرد که بالاخره بازی فورتزا هورایزن 4 (که تا به امروز به صورت منظم آپدیت می شود) قرار است در تاریخ نهم مارس (19 اسفند ماه) برای کاربران استیم منتشر بشود. اگرچه تاکنون مایکروسافت سابقه انتشار عناوین خود را بر روی پلتفرم استیم داشته، اما این اولین باریست که تصمیم گرفته شده است تا عنوانی از فرنچایز محبوب فوترزا بر روی این پلتفرم منتشر شود.
همانطور که انتظار می رفت، نسخه استیم این عنوان نیز از قابلیت cross-play (ایکس باکس و ویندوز) پشتیبانی می کند. البته برای تجربه این عنوان بر روی استیم مانند Gears 5 و دیگر بازی های انحصاری مایکروسافت، به یک اکانت ایکس باکس لایو نیز نیاز خواهید داشت ولی به نظر می آید کاربران قادر نخواهند بود تا سِیو هایشان را بین دو پلتفرم جا به جا کنند.
علاوه بر اضافه شدن محتویات جدید به بازی پس از عرضه، دو بسته الحاقی منتشر شده فورزا هورایزن 4 نیز (Fortune Island و LEGO Speed Champions) در کنار دیگر Add-on های موجود بازی، برای خرید در فروشگاه استیم قرار خواهند گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *