• 3 اردیبهشت 1403
هنری کاویل Warhammer 40.000 را به سینما و تلویزیون میاورد
زمان مطالعه: 3 دقیقه

 هنری کاویل (Henry Cavill) با اینکه بازیگری سرشناس و مشهور است، اما در بین گیمر ها و طرفداران بازی های کامپیوتری جایگاه خاصی پیدا کرده است. هنری اخیرا در سریال تلویزیونی اقتباس گرفته از بازی Witcher ایفای نقش کرده است و به عنوان یک طرفدار پرو پا قرص بازی های کامپیوتری و رومیزی (Tabletop) مثل Warhammer شناخته شده است.

مدتی پیش هنری با انتشار یک فیلم از خود در حال ساخت یک کامپیوتر گیمینگ، طرفداران بازی های کامپیوتری را متوجه خود کرد. سپس در تصاویری در نقاشی مجسمه های بازی رومیزی Warhammer 40K دیده شد. پس از مدتی مشخص شد که او نه تنها یک گیمر است، بلکه به شکل تند و آتشینی به رسم و رسومات گیمری پایبند است. به طور مثال گیمر ها زمانی که یک سریال اقتباس گرفته از بازی های کامپیوتری از مسیر داستان اصلی بازی بسیار خارج می شود، سریعا معترض می شوند. هنری کاویل نیز پس از اینکه متوجه شد سازندگان سریال Witcher هیچ علاقه ای به وفاداری و پایبندی به داستان این مجموعه ندارند، از بازی برای فصل سوم این سریال خود داری کرد و با این مجموعه خدا حافظی کرد.

هنری کاویل همچنین قرار بود که در آینده در چندین فیلم، به عنوان سوپرمن ایفای نقش کند. پس از انتساب مدیر مشترک جدید استودیوی DC، جیمز گان، از این نقش برکنار شد. جیمز گان تصمیم دارد که دوران جوانی سوپرمن را در فیلم های آینده این استودیو نشان دهد.اما تمام این موضوعات به این معنی نیست که هنری کاویل بیکار نشسته است.

ساخت فیلم سینمایی بازی Borderlands به زودی آغاز می شود
> > >

به گزارش Deadline، آمازون به تازگی حق انتشار جهانی فیلم و سریال را برای مجموعه مشهور و پرطرفدار Warhammer 40,000 بدست آورده است. این خبر توسط Games Workshop سازنده بازی های رومیزی Warhammer منتشر شده است. طی این بیانیه، Games Workshop با آمازون به توافقاتی اصولی رسیده است. مشخص نیست که آیا دو کمپانی جزییات درباره جزییات این توافقنامه به نتیجه رسیده اند یا خیر. اما Games workshop در اینباره اعلام کرد که حق انتشار فیلم و سریال بر اساس این IP را به آمازون داده است. این حق انتشار شامل بازی های کامپیوتری، انیمیشن و دیگر محصولات نیز می شود.

Warhammer از سال 1987 طرفدار دارد

Introduction artwork v3 1 - هنری کاویل Warhammer 40.000 را به سینما و تلویزیون میاورد

برای کسانی که با این بازی رو میزی آشنایی آنچنانی ندارند، باید بگوییم که Warhammer در سال 1987 خلق شده است. این بازی دارای یک داستان بسیار طولانی و پیچیده است.  برای آن هزاران صفحه کتاب و داستان های جذاب نوشته شده است. چندین بازی کامیپوتری متعدد، انیمیشن، فیلم کوتاه، محصولات چند رسانه ای دیگر نیز بر اساس این بازی رو میزی عرضه شده اند. داستان بازی در بردارنده داستان انسان ها در دنیای تخیلی است که با نژاد های فضایی مختلف و خدایان در جنگ و تضاد هستند.

بر اساس گزارش Deadline، استودیوی فیلم سازی Vertigo Entertainment درصدد است تا یکی از پروژه های مربوط به فیلم و سریال Warhammer 40.000 را به آمازون بیاورد و هنری کاویل برای همکاری به عنوان مدیر تولید پروژه انتخاب شده است.

کاویل در بیانیه‌ای گفت: “از دوران کودکی دنیای Warhammer را دوست داشتم . این لحظه واقعاً برای من خاص است. فرصتی که برایم ایجاد شده تا این دنیای سینمایی را از بدو پیدایش رهبری کنم، یک افتخار و مسئولیت بزرگ میدانم. از تمام تلاش های سختی که توسط Vertigo استودیوی آمازون و Games Workshop برای تحقق این امر صورت گرفته، سپاسگزارم.حالا یک قدم به تحقق رویای مادام العمرمان نزدیک تر شده ایم.”

رونمایی رسمی از پردازنده های گرافیکی اینتل Arc
> > >

بیانیه هنری کاویل برای بسیاری از گیمر ها و طرفداران بازی های رومیزی Warhammer، پر معناست. برای مدت ها طرفداران این دنیای سینماتیک و پر از آشوب، علاقه مند بودند تا داستان آن را بر روی پرده های سینما و یا تلویزیون های خود مشاهده کنند. اما تا به حال این نوع پروژه ها فقط به صورت خود جوش و بیشتر به شکل انیمیشن میسر بوده است. از طرفی فیلم های اقتباس گرفته شده، ضعیفی که در سال های اخیر منتشر شده اند، بسیاری از این خواسته ها را در هاله ای از تردید رها کرده است. حال که هنری کاویل به عنوان یک طرفدار سرسخت این مجموعه، و به عنوان شخصی که شدیدا به منابع پایدار است وارد صحنه شده، بسیاری را به این موضوع امیدوار کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *