• 31 اردیبهشت 1403
1627729888 maxresdefault 1 - تریلری 5 دقیقه ای از گیم پلی بازی سایبرپانک Stray منتشر شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تابستان سال گذشته، سونی بازی جالبی به نام Stray را معرفی کرد. این بازی جدید که برای پلی استیشن 4 و 5 در سال 2022 عرضه خواهد شد، دید جدیدی از یک دنیای خیالی سایبرپانک به بازیکن می دهند، چرا که در آن به جای کنترل یک انسان، بازیکن در نقش یک گربه ولگرد ایفای نقش می کند.

بازی Stray یا ولگرد، دید جالبی به دنیای سایبرپانک دارد و وبازیکن میتواند در آن به گشت و گذار در یک شهر سایبرپانکی در نقش یک گربه زخمی و ولگرد بپردازند. این بازی توسط استودیوی Swann در دست ساخت است و اگر دچار تاخیر نشود، در اوایل سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

در تریلر گیم پلی منتشر شده از بازی، میبینیم که بازیکن چطور میتواند با عناصر دنیای بازی و فیزیک آن ارتباط برقرار کند و دنیا را از نگاهی متفاوت یک گربه ببیند. در حین بازی، بازیکن ها وظایف متعددی دارند و پازل های مختلفی را حل می کنند تا به از رمز و راز های این دنیا رونمایی کرده و به راه خود در این شهر پرخطر ادامه دهند. در این تریلر همچنین میبینیم که این گربه، گلدان ها را می اندازد، از ساختمان بالا می رود و با دشمنان مختلفی در کوچه ها و ایستگاه های خلوت روبرو می شود.

در بازی همچنین یک ربات پرنده کوچک به نامB-12  وجود دارد که به بازیکن کمک میکند با عناصری ارتباط برقرار کنند که برای یک گربه میسر نیست، مثل باز کردن در یک گاو صندوق. نکته جالبی که در حین این تریلر متوجه می شویم، این است که گربه ها در این بازی رفتاری شبیه سازی شده و طبیعی دارند.

تخفیفات زمستانی استیم آغاز شد
> > >

از تاریخ عرضه بازی و جزئیات آن مثل قیمت اطلاعی در دسترس نیست. اما خبر خوب اینکه این بازی در کنار کنسول های پلی استیشن 5 و 4 برای کامپیوتر های شخصی نیز عرضه خواهد شد. در ادامه میتوانید تریلر 5 دقیقه ای از گیم پلی این بازی جالب را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *