زمان مطالعه: 2 دقیقه

هوآوی کمپانی بسیار بزرگی است، و در این کمپانی زیر مجموعه های زیادی پیدا میشود که اجناسی به غیر از موبایل تبلت و لپتاپ تولید می کنند.

یکی از این کمپانی ها LEBOOO نام دارد که اولین مسواک هوشمند هوآوی با نام مسواک Huawei LEBOOO Smart Sonic را به بازار انگلستان عرضه کرده است. این مسواک که حدود 49.99 پوند قیمت دارد و از مسواک های برقی Oral-B نیز ارزان تر است، قابلیت اتصال به گوشی همراه از طریق نرم افزار Huawei HiLinkرا دارد تا بتواند یک برنامه شخصی سلامت دندان و دهان به کاربرتحویل دهد و به صورت هوشمند برای آن برنامه ریزی کند. اگر مشکلی برای قسمت سری این مسواک پیش بیاید با مبلغ 7.99 پوند (دو عدد در یک بسته) قابل تعویض هستند.

این مسواک در هربار شارژ حدود 90 روز دوام می آورد و طی 8 ساعت به صورت وایرلس شارژ کامل خواهد شد. این مسواک به صورت Real-time مسواک زدن شما را بررسی می کند و به صورت گویا برای پاکیزگی بهتر و مسواک زدن موثرتر به شما راهنمایی میدهد.همچنین مسواک یک سنسور هوشمند سطح فشار دارد که به شما در صورت فشار بیش از حد و صدمه به لثه ها اخطار می دهد. در آخر نیز مسواک به سطح کیفیت مسواک زدنتان امتیاز می دهد!

این مسواک 34 حالت هوشمند پاکیزگی و 4 حالی ویژه پاکیزگی، سفید کنندگی، برای دندان های حساس و حالت پرستاری دارد که در صورت مشکلات و بیماری های دندان به شما کمک می کنند به سلامت کامل برگردید. مسلما شنیدن نام مسواک هوشمند کمی عجیب است ولی ساخته شدن آن و بسیاری از لوازم روزمره ای که ما استفاده میکنیم به وسیله تکنولوژی های برتر دوز از ذهن نیست، و دیر یا زود شاهد خواهیم بود که این لوازم به بخشی از زندگی روزمره افراد تبدیل خواهد شد و زندگی سنتی جای خود را به زندگی کاملا تکنولوژیکال خواهد داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.