1625930607 graphics cards china cryptocurrency mining 1280x720 1 - مراقب موج جدیدی از کارت های گرافیکی دست دوم استفاده شده در ماینینگ باشید
زمان مطالعه: 2 دقیقه
این هفته در چین به علت محدودیت های جدیدی که توسط دولت چین برای ماینینگ ارر دیجیتال ایجاد شده، تعداد زیادی کارت گرافیکی جدید تحت عنوان” تخفیف داغ” در سایت های فروش کارت گرافیک دیده می شود. اگر قیمت های مشاهده شده بسیار جذاب است بدون شک دلیل بزرگی پشت آن است.

اگر به دنبال خرید کارت های گرافیکی جدید شرکت انویدیا و AMD هستید، به علت کمبود موجودی بازار ممکن است به فکر خرید کارت های دست دوم باشید. این کارت ها ممکن است در وهله اول کار کنند اما از طول عمر آن ها بسیار کاسته شده است. کارت هایی که از ماینرهای بزرگ تهیه می شوند به احتمال خیلی زیاد مدت طولانی تحت فشار بالا کار کرده اند و مدت زیادی از طول عمر و توان آن ها کم شده است.

به گزارش سایت The Guru of 3D و The Block Crypto  تعداد زیادی کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 3070 با قیمت فوق العاده ارزان در سایت Taobao توسط فروشندگان و برند های متعدد دیده شده است. پس اگر در ماه های آینده کارت های گرافیکی باندل شده و یا بسیار ارزانی توسط فروشندگان به شما پیشنهاد شد که قیمت بسیار عجیبی دارند از منبع فروش کارت مطمئن شوید. اگر فروشنده نتواند ثابت کند که کارت های گرافیکی در  ماینینگ استفاده شده است بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید.البته اگر به دنبال کارت ها استفاده شده در این فعالیت ها نیستید. اگر کاملا از تفاوت این کارت ها با کارت های نو و دست دوم دیگر اطلاع دارید و همچنان قصد خرید دارید خطری جیب شما را تهدید نمیکند.

نگاهی به نقد کارت گرافیک جدید RTX 2060 12GB توسط مجله Hong Kong Tech
> > >
1625930170 graphics cards china nvidia rtx amd - مراقب موج جدیدی از کارت های گرافیکی دست دوم استفاده شده در ماینینگ باشید
این فروش بزرگ و ممنوعیت های ماینینگ جدید در کشور های بزرگ مثل چین میتواند خبر خوبی برای گیمر ها و افرادی که به دنبال خرید کارت گرافیک جدید هستند باشد. از طرفی افرادی که به دنبال کارت برای ماینینگ هستند میتوانند از این کارت ها استفاده کنند و ممنوعیت شدید تر ماینینگ یعنی افراد کمتری به دنبال خرید کارت گرافیک هستند.همچنین میزان تقاضا به آهستگی با میزان موجودی به برابری خواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *