1618220151 2021 04 12 14 04 19 dc327020 9b64 11eb 8ee7 59311da67979 cf webp 675385 opera - اپل آیپد Pro نسل جدید با کمبود موجودی روبرو خواهد بود
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
انتظار می رود که نسل بعدی آیپد های (iPad) اپل (Apple)  اواخر ماه جاری عرضه شوند، در این بین یکی از مدل های این سری آیپد با مشکل پاسخگویی به نیاز بازار همراه خواهد بود.

همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید، آیپد های سایز 12.9 با صفحه نمایش های Mini LED عرضه خواهند شد. حال براساس گزارشی که از وبسایت Bloomberg منتشر شده است، اعلام شده که تولید کنندگان تکنولوژی این صفحه نمایش ها، به مشکلات کمبود تولید مواجه بوده اند، که بی شک این موضوع بر روی موجودی iPad های 12.9 اینچی تاثیر گذار خواهد بود.

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، طی رخدادی که توسط اپل برای اواخر ماه آوریل برنامه ریزی شده، اپل قصد دارد از دو مدل جدید آپید ها پرده برداری کند. از صفحه نمایش های Mini LED منحصرا در مدل بزرگتر و گرانتر این سری آیپد استفاده شده است، که میزان کنتراست و سطح روشنایی بالاتری برای آیپد های 12.9 به همراه خواهد داشت. اما به دلیل کمبود قطعات و ذخایر انبار ممکن است این مدل با تاخیر و با موجودی محدودتر عرضه خواهد شد.

در کنار تکنولوژی صفحه نمایش جدید، انتظار میرود که آیپد های نسل جدید از پردازنده های سریع تر، همانند چیپ های M1 استفاده شده در مک بوک های نسل جدید بهره ببرند، و احتمال میرود که اپل از درگاه USB-C نیز در طراحی این آیپد ها استفاده کرده باشد، تا بازه وسیع تری از اتصلالات را برای این دستگاه ها میسر کند. آیپد های جدید سری Pro به سرعت بین طرفداران آپل معروف شدند، به خصوص برای دورکاری در زمان همه گیری کرونا. پس استفاده از درگاه استانداردی مثل USB-C می تواند فواید زیادی برای کاربران آیپد های نسل جدید داشته باشد.

چگونه اندازه متن آیفون خود را برای یک اپ خاص تغییر دهیم؟
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *