• 31 اردیبهشت 1403
اپلیکیشن Vanced
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اپلیکیشن محبوب Vanced پس از تهدید قانونی گوگل متوقف می شود. سازندگان Vanced اعلام کرده‌اند که این پروژه در روزهای آینده تعطیل خواهد شد و لینک‌های دانلود حذف خواهند گردید. در حالی که این برنامه برای هرکسی که در حال حاضر آن را روی اندروید نصب کرده است به کار خود ادامه خواهد داد، اما بدون هیچ به روز رسانی در آینده، و احتمالاً به زودی کار خود را متوقف خواهد کرد. مالکان اپلیکیشن Vanced می گویند که مجبور شده اند پروژه را “به دلایل قانونی” متوقف کنند.

image  13  - گوگل، اپلیکیشن Vanced را مجبور به تعطیلی
اشتراک پریمیوم گوگل یوتیوب که بوسیله آن از شر تبلیغات در حین پخش ویدئو خلاص خواهید شد.

گوگل اخیراً نامه رسمی را برای صاحبان Vanced ارسال کرده است که توسعه دهندگان را مجبور به توقف توزیع و توسعه برنامه کرده است. یکی از مدیران تیم Vanced در پیام Discord به The Verge می‌گوید: «از ما خواسته شد که همه ارجاع‌ها به «YouTube» را حذف کنیم، لوگوهای یوتیوب و همه پیوندهای مربوط به محصولات YouTube را حذف کنیم.

اپلیکیشن Vanced یک برنامه محبوب شخص ثالث YouTube برای اندروید است، به ویژه به این دلیل که به کاربران YouTube اجازه می دهد تا همه تبلیغات ویدیویی در YouTube را بدون اشتراک Premium مسدود کنند. Vanced همچنین دارای یک تم سیاه واقعی است و سفارشی‌سازی‌هایی را دارد که در برنامه رسمی YouTube برای Android ارائه نشده است.

اپلیکیشن Vanced آخرین قربانی در اقدام Google علیه برنامه های شخص ثالثی است که به YouTube دسترسی دارند. YouTube متعلق به Google سال گذشته دو ربات موسیقی محبوب Discord را به مجبور به توقف کرد. این ربات های موسیقی محبوب Rythm و Groovy Discord نیز از تبلیغات در این سرویس اجتناب کردند و به کاربران Discord اجازه می دادند با هم به موسیقی گوش دهند.

بهبود نتایج جستجوی گوگل با بروز رسانی های جدید
> > >

در پیام تلگرامی صاحبان Vanced آمده است:

اپلیکیشن Vanced متوقف شده است. ما می دانیم که این چیزی نیست که شما بخواهید بشنوید، اما این کاری است که ما باید انجام دهیم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *