1624976266 youtube icon main uns 1280x720 1 - تئاتر یوتیوب تابستان امسال برای رویدادها و کنسرت ها راه اندازی می شود
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یوتیوب به تازگی طی معامله ای چند ساله با پارک هالیوود اقدام به دریافت حق اجرای برنامه های زنده به صورت فیزیکی در این پارک کرده است. از امروز این فضای فیزیکی با نام تئاتر یوتیوب شناخته می شود و محل اجرای برنامه های متعدد مثل رویداد های زنده، کنسرت ها و مسابقات بازی های کامپیوتری و برنامه های کمدی خواهد بود.

پارک چند منظوره هالیوود تابستان امسال در کالیفرنیای آمریکا افتتاح خواهد شد. یوتیوب در یک قرار داد با این پارک، محلی اجرایی را با 6000 صندلی به نام خود ثبت کرده است. این اولین باری است که یک پلتفرم ویدئوی آنلاین اقدام به راه اندازی فضای سرگرمی فیزیکی کرده است و در حال حاضر چندین هنرمند مخلتف، آمادگی خود را برای اجرای برنامه های زنده در این فضا اعلام کرده اند. برخی از افرادی که در این برنامه ها حضور خواهد داشت شامل، Pitbull ،LA Azules، Alejandro Sanz و چندین هنرمند دیگر می شود. به گفته یوتیوب این سالن ها مجهز به آخرین تکنولوژی ها و طراحی پریمیوم برای بالا بردن سطح کیفیتی اجرا و ایجاد هیجان برای تماشاچیان می باشد.

این سالن اجرا عظیم و سه طبقه، 21 هزار مترمربع وسعت دارد که فقط 500 متر مربع آن سکوی اجرای اصلی سالن می باشد. اولین برنامه های زنده تئاتر یوتیوب اواسط تابستان سال جاری اجرا خواهد شد. سوال اینجاست که این برنامه ها تا چه حد در پلتفرم ویدئوی یوتیوب پوشش داده خواهد شد. آیا تئاتر یوتیوب بخش انحصاری خود را در وبسایت خواهد داشت؟ آیا دسترسی به آن رایگان خواهد بود و یا مانند حضاران سالن نیاز به تهیه بلیط و خرید حق دسترسی است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *