1622025280 wyze night light insert - چراغ های شب Wyze با طراحی شیک و قیمتی مناسب
زمان مطالعه: 2 دقیقه

Wyze معمولا نامی است که در کنار دوربین های مدار بسته، وبکم و لوازم امنیتی منزل دیده می شود. این کمپانی به تازگی محصول با نام Wyze Night Light عرضه کرده است که قدم جدیدی برای این کمپانی محسوب می شود.

چراغ های شب Wyze دستگاه های بسیار ساده ای هستند که نیاز به کنترل با گوشی همراه و مدیریت ندارند. این چراغ ها با استفاده از سنسور های حرکت سنج PIR به شکل خودکار با تشخیص حرکت روشن می شوند.  به گفته کمپانی Wyze این چراغ ها میتوانند حرکت را از فاصله 5.5 متری تشخیص دهند. این سنسور ها همچنین بر اساس میزان نور اتاق چراغ ها را روشن و خاموش میکنند.

1622025309 2021 05 26 15 03 06 wyze night light opera - چراغ های شب Wyze با طراحی شیک و قیمتی مناسب
لامپ های این چراغ های شب با ساطع کردن نور گرم سفید با روشنایی 2500K کار می کنند و همانطور که در تصویر پیداست، نور را از بالا و پایین قاب چراغ ها پخش می کند تا از تابش مستقیم به چشم جلوگیری کند. Wyze Night Light را میتوان با استفاده از قاب دیواری و چسب مخصوص به دیوار ها متصل کرد. این چراغ ها با باتری li-ion قابل شارژ تغذیه می شوند. این باتری ها که به گفته کمپانی با هر بار شارژ سه ماه دوام خواهند آورد از طریق کابل USB-C شارژ می شوند. قاب های پشتی این چراغ ها به صورت مغناطیسی کار می کنند و میتوان به راحتی آن ها را برای شارژ و یا جابه جایی از دیوار جدا کرد.
نکته جالب اینکه این چراغ ها قابلیت اتصال به یکدیگر را دارند و میتوان تا 10 عدد از آنها را به هم متصل کرد. در صورت اتصال چراغ ها به یکدیگر با روشن شدن یکی از آنها، بقیه نیز به صورت خودکار روشن می شوند که مناسب برای مکان هایی مثل پله ها می باشد. برای پیش خرید این چراغ ها با قیمت 19.99 دلار میتواند از طریق وبسایت رسمی این کمپانی اقدام کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *