بسته الحاقی جدید World of Warcraft Dragonflight رونمایی شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از دو دهه از گذشت طول عمر بازی World of Warcraft، کمپانی بلیزارد نهمین بسته الحاقی این بازی MMO را اعلان کرد. Dragonflight به بازیکن ها اجازه میدهد به گشت و گذار جزایر اژدها یا Dragon Isles  بپردازند که خانه اجدادی دراگون فلایت های ازراث (Azeroth) محسوب می شود. مدتهاست که اژدها های تغییر شکل دهنده ستاره داستان سرایی این بازی محسوب می شوند.

تریلر سینماتیکی که امروز توسط استودیو عرضه شد، داستان این قاره را بازگو می کند. این بسته الحاقی دارای پنج منطقه جدید است. به همراه جزایر اژدها یک نژاد قابل بازی جدید نیز به نام دراکتیر (Dracthyr) معرفی شده است که نژادی از اژدها هستند و توانایی تغییر شکل به موجوداتی نیمه انسان دارند.

WoW Dragonflight Main Art Logo buffed1 - بسته الحاقی جدید World of Warcraft Dragonflight رونمایی شد

دراکتیر ها میتوانند هم به تیم Alliance و هم به Horde بپیوندند و تنها نژادی هستند که به کلاس جدید بسته الحاقی، Evoker دسترسی دارند. یک Evoker میتواند هم به عنوان Healer و هم به عنوان Damage Dealer با برد متوسط برای تیم خود عمل کند.

بسته الحاقی Dragonflight همچنین قابلیت اژدها سواری را به بازی اضافه خواهد کرد. با اینکه Mount های پرنده در سال 2007 طی بسته الحاقی Burning Crusade به بازی World of Warcraft اضافه شدند، بسته الحاقی جدید با اضافه کردن مانور های ویژه در بین پرواز توسط اژدها ها، نوعی پویایی جدید به این فعالیت اضافه می کنند. به طور مثال میتوانید با استفاده از شیرجه سریعا از لبه یک صخره نزول کنید.

Dracthyr Dragon Form Full body5.0 - بسته الحاقی جدید World of Warcraft Dragonflight رونمایی شد

به علاوه این قابلیت ها، بلیزارد اضافه کرد که این بسته الحاقی با بهبود های کیفیت زندگی متعددی نیز همراه خواهد بود، که شامل طراحی دوباره رابط کاربری می شود و کاربران میتوانند به دلخواه آن را شخصی سازی کنند. همچنین یک سیستم Talent جدید نیز برای سفارشی سازی کلاس ها و دستکاری هایی در مکانیک های ساخت و ساز (Crafting) بازی وجود خواهد داشت.

بسته الحاقی بازی Resident Evil Village در تاریخ 7 آبان عرضه خواهد شد
> > >

در حال حاضر World of Warcraft Dragonflight تاریخ عرضه مشخصی ندارد، اما انتظار میرود تا بلیزارد طی هفته ها و ماه های آتی اطلاعات بیشتری از این بسته الحاقی منتشر کند. این استودیو همچنین امروز اعلام کرد که قصد عرضه مجدد بسته الحاقی Wrath of the Lich King از سال 2008 را به نسخه Classic بازی World of Warcraft نیز دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *