1624881405 hero animation poster 4k sharpened 1280x720 1 - بروز رسانی ویندوز 11 برای ویندوز 10 تا سال آینده عرضه نخواهد شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدت کوتاهی است که ویندوز 11 معرفی شده و جای تعجب نیست که بازار اخبار و شایعات آن داغ است. در این بین طرفداران ویندوز نیز به دو دسته تقسیم شده اند که برخی ویندوز 11 را دوست دارند و برخی ناراضی هستند. میان تمام اخباری که در اینترنت اوج گرفته است موضوع سیستم مورد نیاز و اطلاعات جزئی این ویندوز بیشتر از همه جلب توجه می کند. مایکرسافت نیز متوجه این شایعات و شک و تردید ها شده و به اهستگی در حال عرضه اطلاعات دقیق تر است و به تازگی اطلاعاتی از تاریخ عرضه ویندوز 11 منتشر کرده است.

به گزارش آنکوتک، به نقل از مایکروسافت دارندگان ویندوز 10 برای بروز رسانی سیستم عامل خود باید تا نیمه اول سال 2022 صبر کنند. این خبر برای برخی خوشحال کننده بوده و برای برخی نامید کننده، البته راه های برای دور زدن این محدودیت وجود دارد، مثلا اعضای برنامه Windows Insiders و یا دستیابی به ویندوز از مسیر های غیر رسمی که نباید فراموش کرد استفاده از چنین روش هایی ممکن است ریسک هایی نیز به همراه داشته باشد.

اما سیستم عامل ویندوز 11 همچنان برای دستگاه های جدید اواخر سال جاری عرضه خواهد شد و به نظر میرسد مایکروسافت این بازار هدف را در تمرکز خود قرار داده است.  به گفته مایکروسافت عرضه تدریجی ویندوز 11 طی چند ماه اتفاق خواهد افتاد و ویندوز 10 نیز مدتی بعد شامل این بروز رسانی خواهد شد. این موضوع در واقع خبر خوبی است، چرا که پیش نیاز ها و سیستم مورد نیاز ویندوز 11 در هاله ای از ابهام وجود دارد و این تاخیر به مایکروسافت فرصت می دهد تا این اطلاعات را واضح و صریح برای همگان روشن کند. به خصوص که عرضه این سیستم عامل برای دستگاه هایی که در حال حاضر از ویندوز 10 استفاده میکنند مخصوصا سیستم های شخصی سازه شده توسط کاربر میتواند بسیار پیچیده باشد.
مایکروسافت و برنامه واحد Outlook
> > >

سوال اینجاست که اینبار مایکروسافت تا چه حد قصد دارد کاربران را مجبور به بروز رسانی به سیستم عامل جدید کند. این کمپانی با عرضه ویندوز 10 با مشکلات بزرگی روبرو شد و چندین بار از این کمپانی شکایت شد. حال باید دید با بالا بودن پیش نیاز های نصیب سیستم عامل جدید مایکروسافت، ویندوز 11 تا چه حد محبوب خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *