• 31 اردیبهشت 1403
1625844587 whatss app icon 1280x720 1 - نسخه جدید واتس آپ امکان انتخاب کیفیت عکس و ویدئوی ارسالی را می دهد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
کاربران آندروید پیام رسان محبوب واتس آپ، چندین بروز رسانی جذاب در راه دارند. این بروز رسانی ها در حال حاضر در مرحله بتا هستند و برای استفاده از آن باید در برنامه بتای گوگل پلی شرکت کرد.

به گزارش هاسترتک، بزرگترین تغییری که با این بروز رسانی صورت خواهد گرفت، امکان انتخاب کیفیت ویدئوی ارسالی می باشد. این اپدیت در حال حاضر در مرحله توسعه به سر می برد و در آینده نزدیک در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. با اضافه شدن قابلیت انتخاب کیفیت، چند گذینه مختلف در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. افراد میتوانند حالت Auto mode  را انتخاب کرده تا برنامه به صورت خودکار کیفیت ویدئو را بر اساس شرایط انتخاب کند. همچنین کاربران میتوانند به طور دستی بهترین کیفیت و یا حالت ذخیره داده را انتخاب کنند. این گذینه با کاهش کیفیت ویدئو مصرف ترافیک اینترنت را پایین می آورد.

یکی دیگر از بروز رسانی هایی که برای واتس آپ لیست شده است، مربوط به بالا بردن کیفیت تصاویر ارسالی می شود. این قابلیت نیز همانند قابلیت انتخاب کیفیت ویدئو سه گذینه، best quality ، auto و data saver را در اختیار کاربر می گذارد. گذینه خودکار بر اساس سرعت اینترنت وحجم فایل ارسالی بهترین کیفیت را برای آن انتخاب می کند و گذینه های دیگر نیز بهترین کیفیت و کمترین میزان مصرف ترافیک اینترنتی را به همراه خواهند داشت.

این بروز رسانی نیز همچنان در مراحل توسعه است، و کاربران نهایی به آن دسترسی ندارند اما با توجه به اینکه در مرحله آزمایش بتا به سر می برند، بعید است که مدت زیادی در انتظار عرضه آن ها بمانیم.

معرفی تکنولوژی FidelityFX Super Resolution توسط AMD در رویداد کامپیوتکس
> > >

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *