1626771365 ubisoft reveals free to play shooter tom clancys xdefiant 1280x720 1 - یوبیسافت از بازی شوتر مولتی پلیر Tom Clancy’s XDefiant رونمایی کرد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
درحالی که طرفداران سری بازی های Tom Clancy باید تا تاریخی نامشخص در سال 2022 برای عرضه بازی Rainbow Six Extraction صبر کنند،  به نظر میرسد که یوبیسافت بیکار نشسته است و اقدام به ساخت بازی مولتی پلیر جدیدی با نلم Tom Clancy’s XDefiant کرده است. بازی شوتر رایگانی که در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد.

ساخت این بازی توسط استودیوی سان فرانسیسکوی یوبسافت صورت گرفته است. مدیر تولید این بازی مارک روبین ( Mark Rubin) و کارگردان هنری آن جیسون شرودر (Jason Schroeder) می باشد. روبین در گذشته بر روی بازی Call of Duty Ghost کار کرده است و شرودر نیز عضو پروژه بازی های Rocksmith و Southpark بوده است. در ویدئویی منتشر شده از این بازی روبین و شرودر در مورد این بازی توضیحاتی می دهند و بیان می کنند که بازی Tom Clancy’s XDefiant یک بازی شوتر واقعی گرایانه با کلاس های قابل سفارشی سازی است.

این بازی دارای 4 کلاس خواهد بود که هر کدان نقش متفاوتی خواهند داشت. در این بازی کلاس ها به عنوان faction یا فرقه شناخته می شوند. یکی از این فرقه های Wolves  هستند که نقش تانک را دارند. گروهی دیگر  Cleaners هستند که نقش حجومی داشته و کارشان ایجاد خسارت است. گروه سوم به نام Echelon نقش پشتیبان را دارند و در اخر نیز گروه Outcasts قرار دارد که نقش شفادهنده (healer) را ایفا می کنند. به گفته روبین و شرودر فرقه های دیگری در آینده به بازی اضافه خواهد شد. در ادامه این دو بیان می کنند که تیم طراح بازی توجه بسیاری به طراحی اسلحه ها و حسی که به بازیکن القا می کنند داشته اند.

تبلیغات به بازی های کامپیوتری و کنسول می آید
> > >

در کل می تواند گفت که بازی XDefiant به نظر یک بازی شوتر مولتی پلیر سنتی به نظر می آید که در دنیای اشباع شده از battle royale ها خبر خوبی است. متاسفانه اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نیست. اما با توجه به اینکه XDefiant  در تاریخ 5 آگوست سال جاری وارد مرحله اول آزمایش بتا می شود، به زودی اطلاعات بیشتری از آن دریافت خواهیم کرد. متاسفانه این بازی در حال حاضر فقط برای ساکنین آمریکا و کانادا در دسترس خواهد بود. پلتفرم معرفی شده برای آن پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس وان، اکس باکس سری اس و اکس، و کامپیوتر های شخصی معرف شده است. برای پیوستن به نسخه بتای بازی می توانید از طریق سایت رسمی این بازی ثبت نام کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *