• 31 اردیبهشت 1403
1625244860 skyward sword bird ride 1 1280x720 1 - آخرین تریلر The Legend of Zelda: Skyward Sword HD تغییرات بزرگی را نشان می دهد
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ما دقیقاً دو هفته تا معرفی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در Nintendo Switch فاصله داریم. همانطور که از نامش پیداست، این یک بازسازی HD از The Legend of Zelda: Skyward Sword است، بازی ای که ابتدا برای Wii حدود 10 سال پیش در سال 2011 راه عرضه شده بود. در ابتدای انتشار، نینتندو چند تریلر مختلف منتشر کرده بود- اول یک پیش نمایش مروری نسبتاً طولانی بود و امروز در حال مشاهده تریلری هستیم که برخی از به روزرسانی های کیفیتی را که در نسخه سوئیچ وجود دارد، به ما معرفی می کند.
به هر حال، طراحی بازی یک موجود است که به طور مداوم در حال تکامل است، بنابراین منطقی است که حتی فقط یک کودک 10 ساله در یک نسخه ریمستر مدرن به برخی از پیشرفت های کیفی نیاز دارد.
این تریلر ابتدا این واقعیت را پوشش می دهد که گیمر ها اکنون می توانند هر زمان که بخواهند از Fi کمک اختیاری بخواهند. به عنوان مثال، گیمرها می توانند از Fi برای مشاوره، تجزیه و تحلیل یا اطلاعات عمومی درباره هدف خود درخواست کمک کنند، که اگر در دنیایی ناشناخته گم شوید، می تواند مفید باشد. سپس تریلر کنترل های حرکتی Skyward Sword HD و کنترل فقط کلید، را در کنار هم به ما نشان می دهد.
در حالی که کنترلهای فقط کلیدی نسبت به کنترلهای حرکتی به یک طرح کنترل عادی نزدیکترند، اما نمی توان آنها را دقیقاً سنتی نامید. با کنترل های فقط دکمه ای، گیمرها از انگشت شست برای کنترل شمشیر Link یا پرتاب موارد استفاده می کنند، در حالی که با ضربه زدن روی استیک سمت چپ، Link با سپر خود ضربات را بلاک می کند. به نظر می رسد که هر دو طرح کنترل احتمالاً به یک تنظیم مجدد نیاز دارند، بنابراین اگر قصد دارید Skyward Sword HD را در اواخر ماه جاری بازی کنید، این مورد را بخاطر داشته باشید.
ما همچنین یک فریم ریت نرم تر، توانایی ارسال سریع متن، اطلاعات مورد ساده و گزینه رد شدن از کات سین را خواهیم داشت. در کل، به نظر می رسد که چند ویژگی مفید همراه با این نسخه به روز شده از Skyward Sword وجود دارد. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD در تاریخ 16 ژوئیه برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *