کارگردان جدید سریال The Last of Us معرفی شد

آقای یوهان رنک (Johan Renck) کارگردان و تهیه کننده سریال چرنوبیل (Chernobyl) که قرار بود کارگردانی اپیزود آزمایشی (Pilot) سریال The Last of Us را به عهده داشته باشد، به علت تعارض در برخی برنامه های کاری وی، با کارگردان جدیدی جایگزین خواهد شد.
اکنون فیلم نامه نویس و کارگردان اهل روسیه، کانتمیر بالاگوف (Kantemir Balagov)، اپیزود پایلوت The Last of Us را کارگردانی خواهد کرد. آقای بالاگوف  کارگردانی و نویسندگی فیلم های نزدیکی (Closeness) و قد دراز (Beanpole) را در کارنامه خود دارد که در جشنواره فیلم کن سال 2019 برنده جایزه بهترین کارگردانی شد.

نیل دارکمن مدیر نوآوری و کارگردان بازی های The Last of Us و The Last of Us Part II، در میان اخبار مربوطه علاقه و حمایت خود را نسبت به این کارگردان جوان اعلام کرد و گفت:

” کانتمیر کارگردان درخشان و با استعدادیست که او هم عاشق داستان قهرمانان محبوب ما، اِلی و جول می باشد. از ملحق شدن او به خانواده The Last of Us بسیار هیجان زده و خرسندم.”
کریگ مازین (Craig Mazin) خالق سریال چرنوبیل، قرار است که نویسندگی و کارگردانی اصلی سریال The Last of Us را در کنار نیل دراکمن بر عهده داشته باشد. آقای مازین تابستان پارسال در مورد کارش اظهار کرد که قصد دارد در این مجموعه (که قرار است از شبکه HBO پخش شود)، دنیای The Last of Us را گسترده تر و با جزئیات تر از قبل کند:
“من فکر می کنم وقتی کارگردانی و نویسندگی داستان موفق و محبوبی مانند The Last of Us در یک مدیوم متفاوت به دست شخص دیگری سپرده می شود، بسیار از طرفداران نگران این موضوع خواهند شد که آن شخص جدید داستان اصلی را درک نکرده باشد و به آن لطمه وارد کند یا به نحوی کل داستان را تغییر دهد. در این رابطه باید بگویم که من نویسندگی و کارگردانی سریال The Last of Us را با همکاری خالق اصلی داستان، نیک دراکمن، انجام خواهم داد و اگر تغییری در آن صورت بگیرد، صرفاََ جهت پر کردن حفره هاییست که در داستان وجود دارد. ما قصد نداریم چیزی از داستان اصلی حذف کنیم بلکه می خواهیم جزئیات داستان را شاخ و برگ بیشتری داده و در عین حال آن ها را تقویت کنیم.”
دارندگان PS4 و PS5 می توانند Final Fantasy VII Remake را با PlayStation Plus رایگان دریافت کنند
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

رویداد ویژه Resident Evil Showcase هفته آینده برگزار می شود

خواندن مطلب بعدی ←

واتس اپ درمورد تغییر سیاست های حریم خصوصی شفاف سازی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *