• 25 فروردین 1403
fisker GT RONIN
زمان مطالعه: 2 دقیقه

هنریک فیسکر، که موفقیت‌های گذشته‌اش شامل بی‌ام‌و Z8 و Karma EV می‌شود، در تلاش برای از بین بردن تسلا، سخت تلاش کرده است تا شرکت تولیدکننده خودروهای الکتریکی خود را با ارائه خودروی الکتریکی Fisker Ronin GT به موفقیت برساند. بخشی از تلاش های آن برای دستیابی به موفقیت اصلی، Fisker Ocean است، یک SUV تمام الکتریکی که به نظر می رسد به خوبی در بین خریداران خودرو طنین انداز شده است. در واقع، اکنون تعداد رزروها از 40000 فراتر رفته است و فیسکر می‌گوید این SUV در مسیر درستی قرار دارد و بدون تغییر قیمت عرضه خواهد شد. همچنین خودروی دیگری به نام PEAR یا Personal Electric Automotive Revolution در دست ساخت است که قیمت آن کمتر از 30000 دلار است. اما اکنون این خودروساز خودروی سومی را در راه دارد که این امر «نشانه‌ای از بازگشت برند فیسکر به ریشه‌های طراحی لوکس خود است». به پروژه رونین سلام کنید.

Fisker Karma EVer EcoChic – Frontansicht 1 6. Juni 2012 Dusseldorf 1024x487 - خودروی الکتریکی Fisker Ronin GT، و بیشترین برد با یکبار شارژ
خودروی الکتریکی فیسکر KARMA EV

در ماه ژانویه، فیسکر خودرویی اسپورت را در توییتر به نمایش گذاشت، و ما فکر می کنیم که ممکن است آن همان رونین امروزی بوده باشد. پس ما در مورد آن چه می دانیم؟ خوب، فیسکر می گوید که “گرند تور تمام الکتریکی دارای نوآوری هایی مانند بسته باتری ادغام شده با ساختار خودرو خواهد بود.” اهداف بلندپروازانه این خودروساز برای این GT شامل ارائه “طولانی ترین برد یک خودروی برقی تولیدی با نهایت کارایی بالا” است.

بخشی از این جاه طلبی ها در نام آن اشاره شده است، زیرا این اسم رمز از فیلم نمادینی به همین نام الهام گرفته شده است. فیسکر به این ترتیب اشاره می کند که خودروی جدید بسیار مانورپذیر و چابک خواهد بود، اما به عنوان یک خودروی برقی، ما هنوز امید خود را زیاد نمی کنیم. برای آن دسته از ما که با یک گوشی هوشمند در خودروی بنزینی خود بزرگ شده ایم، تماشای فیلم کلاسیک را به شدت توصیه می کنیم، زیرا خودروی الکتریکی Fisker Ronin GT برخی از بهترین صحنه های تعقیب و گریز با ماشین را دارد که تا کنون ساخته شده است.

مشکل خودروی خودران تسلا و اشتباه گرفتن ماه با چراغ زرد راهنمایی + فیلم
> > >
hero alt nerblh 1024x613 - خودروی الکتریکی Fisker Ronin GT، و بیشترین برد با یکبار شارژ
خودروی الکتریکی فیسکر OCEAN

پروژه رونین مانند «مگاکار» کونیگزگ جمرا (البته در مقیاس بسیار کم‌تر) برای حمل چهار بزرگسال و چمدان‌هایشان در نظر گرفته شده است. GT همچنین دارای “درهای منحصر به فرد برای ورود و خروج بهتر و فضای داخلی وگان لوکس و پایدار است که جهت طراحی جدید و پیشرفته را ترسیم می کند.”

هنریک فیسکر، مدیر عامل شرکت Fisker، در مورد مدل جدید گفت:

پروژه رونین ویترینی برای مهندسی داخلی، پیشرانه و قابلیت های نرم افزاری ما خواهد بود.

در این مرحله، تخمین‌های عملکرد و برد فاصله زیادی با فاش شدن دارند، اما باید در ماه‌های آتی اطلاعات زیادی به دست آوریم زیرا فیسکر قصد دارد خودروی جدید را در آگوست 2023 معرفی کند و تولید آن در نیمه دوم سال 2024 آغاز شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *