1617134616 ninja gaiden master collection switch hero 1440x720 - استودیو Team Ninja قادر به ارائه عنوان Ninja Gaiden Black به همراه مجموعه Master Collection نخواهد بود
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، استودیو ژاپنی Team Ninja در مصاحبه ای با Polygon اعلام کرده که متاسفانه کد های ورودی عناوین Ninja Gaiden Black و Ninja Gaiden 2 تخریب شده و قابل بازیابی نیستند و از این جهت دو بازی مذکور نمی توانند در مجموعه ریمستر شده Master Collection قرار گیرند.
تهیه کننده استودیو تیم نینجا در این رابطه گفت:
 “متاسفانه داده هایی که از Ninja Gaiden Black و Ninja Gaiden 2 در اختیار داشتیم در حدی پراکنده و متلاشی از یکدیگر بودند که بازیابی آن ها کاری نشدنی بود. با این حال ما بر روی دو عنوان Sigma و Sigma 2 کار کردیم و داده های موجود آن ها جمع‌آوری و ساماندهی کردیم و از آن جهت که قادر بودیم این داده ها را به کار بریم، تصمیم گرفته شد تا دو عنوان Sigma را در مجموعه Master Collection قرار دهیم.”
مجموعه Ninja Gaiden: Master Collection در فوریه سال جاری برای کنسول های پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی معرفی شد و قرار است در تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد سال جاری) منتشر شود که به نظر می رسد قابلیت پشتیبانی 4k و اجرای 60 فریم ریت در ثانیه را دارد.
این مجموعه شامل عناوین Ninja Gaiden Sigma 2, Ninja Gaiden Sigma و Ninja Gaiden 3: Razor's Edge نیز می شود.
شایان ذکر است که این اولین باری نیست که دیتا های موجود از یک عنوان محبوب تخریب و یا گم می شود. یکی از بازی های معروفی که چنین پیشامدی شامل حالش شد، بازی Final Fantasy 8 بود که داده های موجود آن جا به جا شده بود و شرکت Dotemu از طریق مهندسی معکوس سورس کد بازی را از اول ساخت و برای تهیه نسخه ریمستر آن در سال 2019 آماده سازی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *