استودیو Team Ninja قادر به ارائه عنوان Ninja Gaiden Black به همراه مجموعه Master Collection نخواهد بود

به گزارش مجله تکنولوژی هاسترتک، استودیو ژاپنی Team Ninja در مصاحبه ای با Polygon اعلام کرده که متاسفانه کد های ورودی عناوین Ninja Gaiden Black و Ninja Gaiden 2 تخریب شده و قابل بازیابی نیستند و از این جهت دو بازی مذکور نمی توانند در مجموعه ریمستر شده Master Collection قرار گیرند.
تهیه کننده استودیو تیم نینجا در این رابطه گفت:
 “متاسفانه داده هایی که از Ninja Gaiden Black و Ninja Gaiden 2 در اختیار داشتیم در حدی پراکنده و متلاشی از یکدیگر بودند که بازیابی آن ها کاری نشدنی بود. با این حال ما بر روی دو عنوان Sigma و Sigma 2 کار کردیم و داده های موجود آن ها جمع‌آوری و ساماندهی کردیم و از آن جهت که قادر بودیم این داده ها را به کار بریم، تصمیم گرفته شد تا دو عنوان Sigma را در مجموعه Master Collection قرار دهیم.”
مجموعه Ninja Gaiden: Master Collection در فوریه سال جاری برای کنسول های پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی معرفی شد و قرار است در تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد سال جاری) منتشر شود که به نظر می رسد قابلیت پشتیبانی 4k و اجرای 60 فریم ریت در ثانیه را دارد.
این مجموعه شامل عناوین Ninja Gaiden Sigma 2, Ninja Gaiden Sigma و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge نیز می شود.
شایان ذکر است که این اولین باری نیست که دیتا های موجود از یک عنوان محبوب تخریب و یا گم می شود. یکی از بازی های معروفی که چنین پیشامدی شامل حالش شد، بازی Final Fantasy 8 بود که داده های موجود آن جا به جا شده بود و شرکت Dotemu از طریق مهندسی معکوس سورس کد بازی را از اول ساخت و برای تهیه نسخه ریمستر آن در سال 2019 آماده سازی کرد.
ساخت ریبوت جدید فیلم رزیدنت ایول به پایان رسید
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

عناوین رایگان سرویس Xbox Live Gold برای ماه آوریل معرفی شدند

خواندن مطلب بعدی ←

آموزش قدم به قدم نصب دایرکت ادمین روی لینوکس CentOS

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *