بازی Starfield روز 11 نوامبر 2022 برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد

بازی علمی تخیلی و نقش افرینی جدید کمپانی بتسدا (Bethesda) با نام استارفیلد روز 11 نوامبر سال 2022 عرضه خواهد شد. این تاریخ عرضه طی یک دزر اطلاعاتی از سایت Bloomberg، ساعاتی قبل از شروع کنفرانس E3 مایکروسافت منتشر شد.
به گزارش سایت Bloomberg تریلر این بازی ساعاتی قبل از وقت مقرر در وبسایت The Washington Post بارگذاری شده است و این ویدئو همچنان در سایت واشنگتن پست در دسترس است. البته مدت زیادی طول نکشید تا مایکروسافت با یک ویدئوی سینماتیک دیگر به طور رسمی این خبر و تاریخ عرضه را تایید کرد.
در بازی استارفیلد شما عضوی از یک سازمان با نام Constellation خواهید بود که از آخرین کاوشگران فضا هستند. به گفته تاد هوارد (Todd Howard) “این بازی نسل بعدی بازی های نقش آفرینی خواهد بود، که شما میتوانید هر کسی که دوست دارید باشید، هرجا که می خواهید بروید، داستان های ما را دنبال کنید و یا داستان خود را بسازید” . با این اوصاف بنظر میرسد استارفیلد یک عنوان کلاسیک دیگر از بتسدا باشد که اینبار در فضا رخ می دهد.
عرضه بازی استارفیلد برای همیشه شک و تردید درباره انحصاری شدن محصولات بتسدا برای مایکروسافت را تایید میکند. با خریداری شدن استودیوی ZeniMax Media (کمپانی صاحب بتسدا)  بازی استارفیلد به طور انحصاری برای کنسول های اکس باکس سری اس و اکس و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی از همان روز از طریق Game Pass  اکس باکس در دسترس خواهد بود.
اینفیتینی آینده سری بازی های Assassin's Creed
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

بازار موبایل در انتظار تعیین تکلیف نرخ ارز

خواندن مطلب بعدی ←

تلسکوپ فضایی ناسا NEO Surveyor به فاز بعدی می رود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *