1614099567 sony ps5 vr headset - سونی هدست VR نسل بعدی را برای PS5 معرفی می کند
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سونی در حال کار بر روی هدست VR نسل بعدی برای PS5 است. این هدست امسال به بازار عرضه نمی شود، اما سونی از برنامه های اولیه برای در دسترس قرار دادن آن برای PS5 در آینده خبر می دهد. هدست VR جدید سونی دارای یک میدان دید، وضوح و حتی یک کابل بهبود یافته برای استفاده آسان تر خواهد بود.
Hideaki Nishino، رئیس پلتفرم و برنامه ریزی PlayStation سونی، می گوید: “ما آنچه را که از زمان راه اندازی PS VR در PS4 آموخته ایم، برای توسعه یک سیستم VR نسل بعدی که از رزولوشن و میدان دید تا ردیابی و انواع ورودی بهبود یافته را داشته باشد، به کارخواهیم بست.” . “این VR با یک کابل ساده به PS5 متصل خواهد شد تا تنظیمات را ساده کند و سهولت استفاده را بهبود بخشد، در حالی که یک تجربه بصری با کیفیت بالا را امکان پذیر می کند.”
سونی همچنین در حال کار بر روی یک کنترلر VR جدید است که از برخی ویژگی های موجود در کنترلر DualSense PS5 استفاده خواهد کرد. کنترل کننده VR همچنین بر بهبود ارگونومی تمرکز خواهد کرد. نیشینو می گوید: “هنوز راه زیادی برای بهبود سیستم VR جدید ما در پیش است، بنابراین این سیستم در سال 2021 عرضه نخواهد شد.”
سونی به زودی ارائه کیت های توسعه برای هدست VR نسل بعدی خود را آغاز می کند، اما این شرکت هنوز مشخصات کامل یا تاریخ عرضه را توضیح نداده است. این سخت افزار جدید به وضوح برای بهبود برخی از محدودیت های هدست اصلی PlayStation VR طراحی شده است. جیم رایان ، رئیس پلی استیشن در مصاحبه با واشنگتن پست می گوید: “با توجه به اینکه این اولین تلاش ما برای ورود به واقعیت مجازی بود، به ما فرصتی می دهد تا از درس های آموخته شده استفاده کنیم.” “یکی از تصاویر بسیار واضح این است که ما از یک سیستم Setup بسیار ساده با استفاده از یک کابل استفاده خواهیم نمود.”
هدست اصلی Sony PlayStation VR بیش از چهار سال پیش به بازار عرضه شد و برای استفاده از آن در PS5 به یک آداپتور دوربین ویژه نیاز دارید. سونی همچنان به لوازم جانبی های متعدد پایبند مانده است و اعتراف کرد که VR هنوز یک راه طولانی در پیش دارد. با استفاده از هدست های نسل بعدی، به زودی درخواهیم یافت که سونی برای بهبود آینده VR چه بازی هایی را به بازار عرضه خواهد نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *