• 25 فروردین 1403
پلی استیشن 5
زمان مطالعه: 2 دقیقه

طرفداران و مخاطبان پلی استیشن مدتهاست که منتظر پاسخ سونی به سرویس GamePass مایکروسافت هستند و به نظر میرسد این سرویس که بر اساس شایعات با اسم رمز اسپارتاکوس شناخته می شود بزودی در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت. این سرویس که خدمات PlayStation Now و PlayStation Plus را به یکدیگر تلفیق خواهد کرد به احتمال قوی هفته آینده عرضه خواهد شد.

به گزارش بلومبرگ منبعی از کمپانی سونی مدئی شده، که این سرویس در روز عرضه با تعدادی از بازی های پرفروش سونی همراه خواهد بود، البته انتظار نداشته باشید که عنوان های بلاک باستر (بازی های بزرگ و پرهیاهوی) این کنسول همزمان با عرضه بر روی این سرویس موجود باشند. به طور مثال انتظار اجرای بازی God of War Ragnarok در روز عرضه را نداشته باشید.

e8jXh6MJdfugNx8Z5tu7EJ 1200 80 - احتمال عرضه سرویس Game pass پلی استیشن سونی طی هفته آینده

اطلاعات جدیدی درباره قیمت این سرویس منتشر نشده است، اما مدتی قبل بلموبرگ گزارش داد که این سرویس در سه نوع مختلف موجود خواهد بود. مدل اول با قیمت 10 دلار که خدمات مشابه پلی استیشن پلاس را ارائه میدهد، مدل 13 دلاری که همانند سرویس Game Pass اکس باکس صدها بازی را برای دانلود در اختیار کاربر قرار می دهد، و مدل پرمیوم 16 دلاری که قابلیت های سرویس PlayStation Now و دسترسی به نسخه های آزمایشی قبل از عرضه را در اختیارتان قرار می دهد.

سرویس اسپارتاکوس ممکن است برای سونی بسیار پراهمیت نباشد، چرا که فروش کنسول های پلی استیشن مدتهاست که اکس باکس را کنار زده است. به گزارش سایت Ampere Analysis میزان فروش کنسول های پلی استیشن در سال 2021، 1.6 برابر بیشتر از کنسول های اکس باکس سری اس و اکس بوده است. با اینکه سرویس GamePass اکس باکس یکی از نقاط قوت فروش اکس باکس تلقی می شود. بازی های موجود در این سرویس هر روز در حال رشد است و عناوین معروفی مثل Halo Infinite را نیز در بر دارد.

چگونه نام کاربری PSN را تغییر دهیم؟
> > >

عرضه سرویس مشابهی توسط سونی میتواند از جذابیت GamePass بکاهد و از تعویض کنسول برخی مشتریان سونی جلوگیری کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *