1623623091 vbatwe5xjubftef6n6atmg 1200 80 - بازی 2 Slime Rancher در سال 2022 برای اکس باکس و کامپیوتر رونمایی شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شاید خیلی ها نام بازی بانمک و آرامش بخش Slime Rancher را نشنیده باشند, اما این بازی به نوبه خود موفقیت قابل قبولی کسب کرد و از نظر بسیاری بازی دوست داشتنی و سرگرم کننده بود. حال عنوان دوم بازی طی E3 امسال معرفی شده است.

بازی Slime Rancher 2 ساخته شده توسط استودیوی Monomi Park در سال 2022 برای پلتفرم های Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد. در این بازی شما همچنان نقش یک مزرعه دار را ایفا میکنید که به جای کشت به پرورش اسلایم های با نمک و دردسر ساز می پردازید. این اسلایم ها چندین نوع مختلف دارند و هرکدام نیاز به غذای مخصوص خود داشته و روش نگه داری خود را دارند. داستان بازی در یک مکان جدید به عنوان جزیره Rainbow اتفاق می افتد که به گفته سازنده پر از تکنولوژی های باستانی می باشد. این بازی نوعی شبیه سازی زتدگی بسیار بدون استرس و ارامش بخش است و می تواند تفریح مناسبی برای همه سنین باشد.

بازی از لحاظ گرافیکی دستخوش تغییراتی شده است و با راحتی میتواند بهینه سازی های صورت گرفته در نورپردازی دینامیک و اثرات shaders پیشرفته بازی را مشاهده کرد همچنین فیزیک جالب و غیر منتظره اسلایم ها در بازی بهبودهای متعددی یافته است.

همانطور که گفته شد شاید نام بازی Slime Rancher برای بسیاری ناآشنا باشد و این عنوان بازی بزرگ و پر انتظاری به نظر نرسد، ولی باید اضافه کنیم که نسخه اول این بازی در سال 2017 حدود10 میلیون بازیکن داشت. هنوز اطلاعی از عرضه بازی برای پلی استیشن 5، لینوکس و مک در دسترس نیست و مشخص نیست که آیا اصلا برای این پلتفرم ها عرضه خواهد شد یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *