زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از جالب ترین سری های خودرو در دهه 1970 ون های سفارشی بودند. این ون ها معمولاً در نمای خارجی و داخلی دارای رنگ های فانتزی بودند که بیشتر به اتاقهای نشیمن رول شبیه اتومبیل بودند. یک ون سفارشی بسیار تمیز در eBay برای فروش قرار داده شده، که دقیقاً متناسب با دهه 70 است. این ون یک فورد اکونولین 1974 است و فقط 873 مایل کار کرده است.

این ون عمدتا مشکی است و در کناره ها به صورت سفارشی قهوه ای و زرد شده است. همچنین دارای لوله های جانبی سفارشی و چرخ هایی به سبک ماگ است. همانطور که نمای بیرونی ون جالب است، ولی این فضای داخلی است که توجه شما را به خود جلب می کند. فضای داخلی کاملاً سفارشی است و در شکوه دهه 1970 خود قرار دارد.

فضای داخلی تقریباً هر اینچ مربع فرش شگ دارد. به نظر می رسد این فرش به رنگ خاکستری و سیاه است و دارای یک سکوی عقب مناسب برای تشکی است که روی آن نیز پوشیده شده است. درست در پشت صندلی راننده، یک کابینت مشکی Formica با مینی یخچال و فضای ذخیره سازی در سمت چپ آن قرار دارد.

کابینت دارای قفسه های عمودی است که کابینت را به سقف تزئین شده با تزئینات پلاستیکی قرمز، سفید و آبی متصل می کند. در جلو یک جفت صندلی کاپیتانی قرار دارد که به صورت سیاه و سفید و به صورت یک طرح بزرگ قلاب پوشانده شده اند. داشبورد به رنگ قهوه ای است که به نظر می رسد رنگ اصلی خودرو است.

فورد موستانگ پرفروشترین خودروی اسپرت برای دومین سال متوالی
> > >
این داشبورد دارای نوار پخش اصلی AM / FM / 8 و یک بلندگوی بیضی شکل است. موتور این خودرو فورد 302 اینچی مکعبی V-8 است که از یک کاربراتور دو دهنه ای واحد همراه با گیربکس دستی سه سرعته همکاری می کند. با وجود بسیار کم کارکرد بودن این ون از اوایل دهه 70، شما باید فکر کنید که موتور در چه وضعیتی قرار دارد. این خودرو در eBay قرارداده شده است و در حال حاضر، پیشنهاد بالغ بر 25100 دلار دارد، و حدود 5 روز دیگر تا پایان حراجی این خودرو باقی مانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.