1626892601 samsung gives in and serves up built in alexa in new family hub fridges 1 1280x720 1 - سامسونگ در یخچال های هوشمند Family Hub جدید خود، الکسا داخلی را تعبیه کرده است
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سامسونگ امروز یخچال هوشمند نسل ششم Family Hub را معرفی کرد. در حالی که یخچال های Family Hub در گذشته از سیستم عامل Bixby و SmartThings سامسونگ پشتیبانی می کردند، این اولین نسل است که با آمازون ساخته شده است یعنی Alexa. بدیهی است که این امر باعث انعطاف پذیری بیشتر کاربران در نحوه ادغام یخچال Family Hub با تنظیمات خانه هوشمند خود می شود.

سامسونگ همچنین می گوید که Family Hub جدید با یک رابط کاربری مجدد طراحی شده است که چهار صفحه نمایش قابل تنظیم را در اطراف موضوعات مختلف جستجو می کند. اول خانه هوشمند است، که واضح است، اما صفحه نمایش های مختلفی برای سرگرمی، خانواده و آشپزی نیز خواهیم داشت. به عنوان مثال، کاربران می توانند یادداشت ها و فیلم ها را برای اعضای خانواده در صفحه خانواده ارسال کنند یا از صفحه پخت و پز برای کمک به آنها در تهیه برنامه های غذایی هفتگی استفاده کنند.

طبق اعلام امروز، Family Hub جدید با پشتیبانی از پلت فرم SmartThings Cooking، از طریق صفحه آشپزی در Family Hub یا از طریق برنامه SmartThings Cooking در Android یا iOS قابل دسترسی است. سامسونگ می گوید كه پخت و پز SmartThings می تواند به کاربران در ایجاد برنامه های غذایی براساس ترجیحات همه افراد كمك كند و پس از انجام این كار، می تواند مواد مورد نیاز شما را به لیست خرید اضافه كند.

همانند نسل های گذشته، سامسونگ دارای شرکای خریدی است که خرید مستقیم مواد غذایی را از طریق Family Hub ارائه می دهند و امروز موسسات پرودو را به لیست اضافه می کند. البته، پشتیبانی الکسا به شما امکان می دهد مهارت های مختلف الکسا را هنگام استفاده از Family Hub مورد استفاده قرار دهید، و حتی سامسونگ به شما این امکان را می دهد که از الکسا یا Bixby به عنوان دستیار AI به صورت مستقل استفاده کنید، هرچند می توانید از هر دو به طور همزمان استفاده کنید.

نام رسمی و تاریخ عرضه سریال ارباب حلقه ها بر روی آمازون پرایم مشخص شد
> > >

برخی از پیشرفت های نرم افزاری برای یخچال های Family Hub وجود دارد که قدمت آنها به مدل های نسل دوم باز می گردد، اما مشخص نیست که آیا آنها از پشتیبانی داخلی الکسا نیز استفاده می کنند یا اینکه آنها تازه به طراحی مجدد رابط کاربری Family Hub می پردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *