ماسک های پیشرفته Razer با نام جدید Zephyr عرضه خواهند شد

شاید شما نیز طی چند ماه گذشته راجع به ماسک های پیشرفتنه شرکت ریزر به همراه فیلتر های قابل شارژ و چراغ های رنگی مطالبی را شنیده باشد، در سال گذشته بارها در باره این محصول صحبت هایی کردیم. در آن زمان نام این محصول Project Hazel بود که نام مدل مفهومی این ماسک ها بود. حال که این محصول به عرضه نزدیک می شود، نام رسمی ریزر زفیر (Razer Zephyr) را به خود گرفته است.

این مدل مفهومی درست در زمانی معرفی شد که دنیا در حال بهبود از یک پاندمی هولناک بود. این محصول هم نوعی محافظ است و هم از طرفی برای گیمر ها بسیار جذاب به نظر می رسد. مشتریانی که بیشتر مواقع در بازه مشتریان هدف ریزر قرار دارند. در زمان معرفی این ماسک به نظر یک شوخی اول آوریل به نظر میرسید، که هیچ وقت به صورت یک محصول نهایی به بازار عرضه نخواند شد. اما بازخورد مخاطبان و جذب آن ها نشان داد که این ماسک می تواند یک محصول موفق باشد.

8 ماه بعد از معرفی آن ریزر یک مرحله به تبدیل این مدل مفهومی به محصول قابل عرضه نزدیک شده است و به زودی میتوانید این محصول را تهیه کنید. این محصول به تازگی با نام تجاری زفیر معرفی شده است و صفحه ثبت نام برای آزمایش اولیه بتای این ماسک ها نیز راه اندازی شده است، اما تاریخ عرضه دقیقی برای آن اعلام نشده است.

ماسک های پیشرفته Razer با نام جدید Zephyr عرضه خواهند شد

ماسک ریزر زفیر (Razer Zephyr) از زمان معرفی آن دچار تغییرات ظاهری کوچکی شده است. این ماسک به علاوه محافظت با استاندارد ماسک های N95، دارای یک میکروفن و اسپیکر داخلی می باشد، تا یکی از بزرگترین چالش های استفاده از ماسک را برطرف کند.

کریستال کوانتومی جدید ممکن است سرانجام ماهیت ماده تاریک را آشکار کند
بیشتر

برای ما جالب بود که یک مدل مفهومی که فقط در حد یک ایده بود به یک محصول واقعی تبدیل شود، چرا که در گذشته ریزر طرح این چنینی زیادی داشته است که یا اصلا به محصول نهایی تبدیل نشده است، و یا فقط یک نمونه غیر قابل فروش از آن تولید شده است.تاریخ عرضه دقیقی برای این ماسک ها اعلام نشده، اما در گذشته ریزر ماه اکتبر را برای عرضه آن هدف قرار داده است. قیمت این محصول نیز مشخص نیست، اما با توجه به سابقه ریزر و تکنولوژی استفاده شده در این ماسک ها، نمیتوان انتظار قیمت پایین را داشت.

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

نشت های اطلاعاتی تمامی جزییات گوشی Galaxy Z Fold 3 را قبل از معرفی برملا کرده است

خواندن مطلب بعدی ←

گیگابایت تحت حمله سایبری قرار گرفت: اطلاعات محرمانه به سرقت رفته است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *