جزییات پلی استیشن پلاس نوسازی شده منتشر شد
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سونی طی ماه مارس خبر نوسازی PlayStation Plus را تایید کرد و حال اطلاعات جدیدی از جزییات و تاریخ عرضه این سرویس منتشر کرده است. این بازبینی در تاریخ 22 ژوئن برای اروپا و 13 ژوئن برای آمریکا عرضه خواهد شد.

بر اساس بلاگ منتشر شده توسط سونی، این تغییرات در تاریخ 1 ژوئن به ژاپن خواهد آمد و بازار های آسیایی زودتر از دیگر نقاط جهان یعنی در تاریخ 23 ماه می به آن دسترسی خواهند داشت.

نسخه بازبینی شده پلی استیشن پلاس، قابلیت های PlayStation Plus و PlayStation Now را باهم مخلوط می کند و دارای سه مدل حق عضویتی مختلف با نام های Essential, Extra و Premium است که هرکدام با قابلیت های متفاوتی همراه خواهند بود.

PlayStation Plus Essential

با قیمت ماهیانه 6.99 پوند، سه ماهه 19.99 پوند و سالیانه 49.99 پوند خواهد بود و کارکرد های آن دقیقا مثل پلی استیشن پلاس حال حاضر است. به طور مثال دسترسی به بازی های آنلاین، دو بازی قابل دانلود به صورت ماهیانه، فضای  کلاود برای ذخیره بازی ها و تخفیفات ویژه.

PlayStation Plus Extra

با قیمت ماهیانه 10.99 پوند، سه ماهه 31.99 پوند و سالیانه 83.99 پوند خواهد بود. این سرویس به علاوه قابلیت های سرویس قبلی، قابلیت دسترسی به 400 بازی مختلف پلی استیشن 4 و پلی اسیتشن 5 به کاربر ارائه خواهد داد.

برخی از بازی های معرفی شده که در زمان عرضه این سرویس در دسترس خواهند بود شامل:  Death Stranding, God of War, Marvel's Spider-Man, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11, و Returnal می شود.

تریلری 5 دقیقه ای از گیم پلی بازی سایبرپانک Stray منتشر شد
> > >
PlayStation Plus Premium

با قیمت ماهیانه 13.49 پوند، سه ماهه 39.99 پوند و سالیانه 99.99 پوند. این سرویس نیز علاوه بر دسترسی به تمامی قابلیت های سرویس های قبلی به 340 بازی دیگر نیز دسترسی خواهند داشت.

قابلیت استریم بازی های پلی استیشن 3 و قابلیت استریم و یا دانلود بازی های پلی اسیتشن 2 و پلی استیشن 1 نیز از دیگر امکانات این سرویس است. همچنین بازیکنان میتوانند با استفاده از این سرویس به نسخه ای از بازی های موجود به مدت زمان محدود دسترسی پیدا کنند تا قبل از خرید آن را امتحان کنند.

playstation plus extra 1 month pc cd key 2 - جزییات PlayStation Plus نوسازی شده منتشر شد

جدول قیمت ها به دلار

سونی قصد ندارد که همانند مایکروسافت جدید ترین عناوین خود را در زمان عرضه در این سرویس های حق عضویتی قرار دهد، اما جیم رایان رئیس پلی استیشن به بازیکنان وعده داده که برخی عناوین بزرگ و مهم پلی استیشن در سرویس های Extra و Premium در آینده در دسترس خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *