گیم پلی نسخه ی نمایشی تست عملکرد آنلاین دموی بازی PES 2022

کونامی بی سر و صدا نسخه ی نمایشی PES 2022 را منتشر کرده است.
“New Football Game Online Performance Test” با نام بسیار جذاب اکنون برای دانلود در PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و Xbox Series X and S. در دسترس است. شما به PlayStation Plus یا Xbox Live Gold نیازی ندارید.
فرصت دانلود نسخه ی نمایشی تا نیمه شب 8 ژوئیه ادامه دارد. ویدئوی زیر شامل گیم پلی یک مسابقه آنلاین کامل است که امروز صبح بین منچستر یونایتد و بایرن مونیخ برگزار کردم.
گیم پلی نسخه ی نمایشی تست عملکرد آنلاین دموی بازی PES 2022
عجیب است که کونامی عرضه این نسخه ی نمایشی را اعلام نکرد. در کانال های رسمی رسانه های اجتماعی PES نیز اشاره ای به آن نشده است.
در یادداشتی که یوروگیمر امروز صبح منتشر کرد، Konami گفت این نسخه فقط یک نسخه آزمایشی محدود از PES بعدی است و هدف آن بررسی کیفیت اجرای آنلاین و اتصال به سرورها است. کونامی تأکید کرد، تمام جنبه های بازی، از جمله مکانیک گیم پلی، متعادل سازی، انیمیشن ها و گرافیک ها، همگی در دست توسعه هستند و قبلاً بهبود یافته اند و همچنان قبل از عرضه رسمی نیز بهبود خواهند یافت. کونامی به بازیکنان هشدار داد که انتظار خطاهایی مانند باگ ها و… را داشته باشند.
گیم پلی نسخه ی نمایشی تست عملکرد آنلاین دموی بازی PES 2022
شایان ذکر است که این نسخه ی نمایشی در Unreal Engine ساخته شده است. همانطور که کونامی سال گذشته اعلام کرد، تصمیم گرفت موتورهای بازی را برای PES 2022 در نسل بعدی به Unreal تغییر دهد.
در این نمایش تعداد محدودی تیم برای بازی در نظر گرفته شده است (منچستر یونایتد ، بایرن مونیخ ، یوونتوس و بارسلونا) که هر کدام 22 بازیکن دارند. بین بازی های PS4 و PS5 و Xbox One و Xbox Series X و S بازی متقابل وجود دارد.
گیم پلی نسخه ی نمایشی تست عملکرد آنلاین دموی بازی PES 2022
پس از بازی می توانم چند تغییر در عنوان را گزارش دهم. اکنون Dash به جای R1 روی R2 است – همانطور که در FIFA نیز همینطور است – و L2 هنگام دفاع باعث فشار آوردن به بازیکن انتخابی می شود. (کونامی کنترلهای جدید را در وب سایت خود بارگذاری کرده است.)
بازی بسیار کند انجام می شود، و هیچ تفسیری وجود ندارد. این یک نسخه عجیب است! این کاملاً بی سر و صدا است و بازی حتی نام PES 2022 را در خود ندارد.
آخرین تریلر The Legend of Zelda: Skyward Sword HD تغییرات بزرگی را نشان می دهد
بیشتر

بنیامین اسدی

بنیامین اسدی

دبیر تکنولوژی و علوم فضایی

→ خواندن مطلب قبلی

ناسا در حال طراحی یک هلی کوپتر بزرگتر برای مأموریت های آینده مریخ

خواندن مطلب بعدی ←

همه چیز درباره ویندوز 11 با قابلیت های جذاب مانند اجرای اپ های اندروید + ویدئوی معرفی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *