1624803782 2021 06 27 18 52 13 read the pentagons ufo report to congress - پنتاگون به کنگره درباره UFO ها گزارش داد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
نسخه غیر طبقه بندی شده گزارش پنتاگون در مورد پدیده های هوایی ناشناخته (UAPs ، یا همان بشقاب پرنده ها) روز جمعه به کنگره ارسال شد، که نشان می دهد بیش از 140 مورد مشاهده عجیب توسط هواپیماهای نظامی همچنان مانند یک معما است. این اولین انتشار عمومی این گزارش 9 صفحه ای است.
سال گذشته، کنگره به وزارت دفاع مهلت شش ماهه داد تا نسخه های طبقه بندی شده و طبقه بندی نشده گزارش مربوط به UAP را که توسط گروه ویژه UAP پنتاگون فهرست شده است، به اشتراک بگذارد. وجود این کارگروه در آگوست سال 2020 اعلام شد و مأموریت آن “کشف، تجزیه و تحلیل و فهرست بندی UAPs است که به طور بالقوه می تواند تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده باشد.”
کمیته های سنا نسخه طبقه بندی شده گزارش را در تاریخ 2 ژوئن دریافت کرد. و در اوایل این ماه در گزارشی از نیویورک تایمز، به نقل از مقامات اطلاعاتی ایالات متحده که نامشان فاش نشده است، مشخص شد که ارزیابی گروه ویژه تا حد زیادی بی نتیجه مانده است و قادر به شناسایی هواپیمای مرموز نیست. پیش بینی 180 روزه درباره گزارش، و همچنین اظهارنظرهای اندک عمومی از طرف پنتاگون، باعث جنجال خبری درباره این گزارش شده است.
در سال 2020، تصاویر چهار مشاهده مختلف منتشر شده توسط نیروی دریایی نشان می دهد که اشیا دایره ای شکلی در حال چرخش هستند این ویدئوها همچنین تئوری های توطئه را که دولت اثبات بشقاب پرنده های بیگانه را احیا کرده زنده کرده است، اگرچه در گزارش تایمز در این گزارش مقامات اطلاعاتی ذکر شده است که گفته اند هیچ مدرکی مبنی بر یافتن نظریه منطقی وجود ندارد – اما نمی توان آن را نیز منتفی دانست.
UFO

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *