پنتاگون به کنگره درباره UFO ها گزارش داد

نسخه غیر طبقه بندی شده گزارش پنتاگون در مورد پدیده های هوایی ناشناخته (UAPs ، یا همان بشقاب پرنده ها) روز جمعه به کنگره ارسال شد، که نشان می دهد بیش از 140 مورد مشاهده عجیب توسط هواپیماهای نظامی همچنان مانند یک معما است. این اولین انتشار عمومی این گزارش 9 صفحه ای است.
سال گذشته، کنگره به وزارت دفاع مهلت شش ماهه داد تا نسخه های طبقه بندی شده و طبقه بندی نشده گزارش مربوط به UAP را که توسط گروه ویژه UAP پنتاگون فهرست شده است، به اشتراک بگذارد. وجود این کارگروه در آگوست سال 2020 اعلام شد و مأموریت آن “کشف، تجزیه و تحلیل و فهرست بندی UAPs است که به طور بالقوه می تواند تهدیدی برای امنیت ملی ایالات متحده باشد.”
کمیته های سنا نسخه طبقه بندی شده گزارش را در تاریخ 2 ژوئن دریافت کرد. و در اوایل این ماه در گزارشی از نیویورک تایمز، به نقل از مقامات اطلاعاتی ایالات متحده که نامشان فاش نشده است، مشخص شد که ارزیابی گروه ویژه تا حد زیادی بی نتیجه مانده است و قادر به شناسایی هواپیمای مرموز نیست. پیش بینی 180 روزه درباره گزارش، و همچنین اظهارنظرهای اندک عمومی از طرف پنتاگون، باعث جنجال خبری درباره این گزارش شده است.
در سال 2020، تصاویر چهار مشاهده مختلف منتشر شده توسط نیروی دریایی نشان می دهد که اشیا دایره ای شکلی در حال چرخش هستند این ویدئوها همچنین تئوری های توطئه را که دولت اثبات بشقاب پرنده های بیگانه را احیا کرده زنده کرده است، اگرچه در گزارش تایمز در این گزارش مقامات اطلاعاتی ذکر شده است که گفته اند هیچ مدرکی مبنی بر یافتن نظریه منطقی وجود ندارد – اما نمی توان آن را نیز منتفی دانست.
اینترنت استارلیک اسپیس اکس 10.000 مشترک دارد
بیشتر

خسرو اقدمی

خسرو اقدمی

دبیر تکنولوژی و بازی های رایانه ای

→ خواندن مطلب قبلی

کارگردان اسسینز کرید والهالا یوبیسافت را ترک کرده و به EA Motive می پیوندد

خواندن مطلب بعدی ←

یک ستاره دنباله دار مرموز برای اولین بار وارد منظومه شمسی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.